Angle down Atgal

Panevėžyje Velykų savaitgalį – griežtesni apribojimai keliuose

Vadovaujantis Vyriausybės priimtu nutarimu, šį Velykų savaitgalį nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Panevėžio miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad ties įvažiavimais į Panevėžį bus pastatyti draudžiamieji ženklai, ribojantys patekimą į Panevėžį, viešąją tvarką užtikrins policijos pareigūnai. Į Panevėžį išimtinais atvejais galės įvažiuoti tik tie asmenys, kurie vyks į kitą miestą dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės ir joje turintys nuosavo nekilnojamojo turto. Reikės turėti šias išimtis pagrindžiančius dokumentus - popierinius arba elektroninius (telefone, plančetėje ar pan). Jei neturėsite dokumentų, teks ilgiau pabendrauti su pareigūnais ir įrodyti, kad tikrai turite teisę vykti į kitą savivaldybę.

Savaitgalį Panevėžio apskrityje eismą kontroliuos daugiau kaip 40 pareigūnų. Policija tikrins ir kontroliuos tik atvykstančius į Panevėžį prie pagrindinių Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Pasvalio, Kupiškio, Upytės ir Pušaloto kelių, kituose bus įrengti draudžiami ženklai. Jei jums reikia skubiai vykti ir turite klausimų, paskambinkite policijos informacijos tel. 8 700 60 000 ir jums bus suteikta visa reikiama informacija.

Visus asmenis, kurie planavo aplankyti savo artimuosius, ar nėra skubos vykti į Panevėžį, prašome pasilikti savo namuose, gerbti policijos darbą, saugoti save, savo artimuosius, ir nesusigadinkime švenčių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite