Angle down Atgal

Panevėžyje vandalai nuniokojo miestui dovanotą laikrodį

Nuo vandalų sukeliamų nuostolių nėra apsaugotas Panevėžio miestas. Nukenčia ne tik pastatų sienos, autobusų stotelės, vėjarodės, bet ir nukentėjo netoli bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ (PST) pastatytas laikrodis – nulaužtos laiką rodančios rodyklės.

Šiąnakt buvo sulaužytas miesto laikrodis Kranto gatvėje, kurį Panevėžiui dovanojo PST.

Vieni gražiną, kiti niokoja

PST marketingo vadovė Rūta Čečiotienė stebėjosi vandalizmo atveju ir piktinosi.

„Pikta, kai vieni tvarko ir gražina viešąsias erdves, kiti jas niokoja. Vandalai jaučiasi nebaudžiami, nematomi. Tačiau, būdami bendruomeniški, stebėdami aplinką dalies nelaimių ir nuostolių galime išvengti apie pastebėtą pavojų ar padarytą žalą pranešdami atsakingoms tarnyboms. Turime būti sąmoningi ir saugoti savo miestą. Juk norime gyventi gražioje aplinkoje, grąžinti ją, o ne niokoti“, – kalbėjo R. Čečiotienė ir sakė, kad apie įvykį informavo policiją.

Vandalizmas užfiksuotas

Pasak įmonės marketingo vadovės, laikrodis pastatytas 2017 metų gruodžio mėnesį.

„Tai autorinis PST darbas. Jį projektavo įmonės architektai. Miestui dovanotas, kai tais metais minėjo 514-ąjį gimtadienį. Laikrodis draustas. Tai pirmas atvejis, kai užkliuvo laikrodis. Nesuprantamas ir protu nesuvokiamas dalykas, kodėl reikia niokoti mažosios architektūros akcentą. Turime vaizdo kamerose užfiksuotą vaizdą, kai du žmonės vedžioja šunis ir sulaužo laikrodžio rodykles. Tam reikia nemažai jėgos, nes rodyklės padarytos iš stiprios medžiagos“, – pasakojo R. Čečiotienė ir tikisi, kad vandalai bus nustatyti.

T. Martinaitis.
T. Martinaitis.

Tikslina aplinkybes

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis patvirtino, kad pranešimas apie vandalizmo atvejį gautas.

„Jis užregistruotas per epolicija.lt. Šiuo metu tikslinama informacija. Bus peržiūrėta vaizdinė medžiaga, nustatoma padaryta žala. Pagal žalos dydį bus aišku, kaip vyks tyrimas“, – teigė T. Martinaitis ir sakė, kad šiuo metu tikslinamos įvykio aplinkybės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite