Angle down Atgal

Panevėžyje tęsiamas lengvosios atletikos maniežo modernizavimas

Panevėžio miesto savivaldybei iš Valstybės investicijų programos skirta 617 tūkst. Eur tolesniems lengvosios atletikos maniežo modernizavimo darbams.

„Kaip ir buvome numatę, maniežo pastatą atnaujinome, daugumą būtinų darbų užbaigėme. Dabar galėsime daugiau dėmesio skirti pastato vidui, sportininkų ir žiūrovų reikmėms“, - teigia Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Už gautas lėšas planuojama įrengti naują maniežo dangą, tvarkyti žiūrovų sektorius, atlikti sienų remontą, gerinti sportininkų persirengimo sąlygas ir kt.

„Darbus privalome užbaigti iki metų pabaigos. Juos atlikę turėsime modernią, patrauklią, patogią sportininkams ir žiūrovams sporto bazę“, - teigia J. Jasiukaitis.

2017–2019 m. lengvosios atletikos manieže buvo sutvarkytos pagalbinės patalpos (persirengimo kambariai, administracinės), elektros instaliacija, santechnika, pakeista stogo danga, sutvarkytas pastato su priestatu fasadas, atnaujinti inžineriniai tinklai, nupirkta reikalingo inventoriaus ir įrangos. Tam iš valstybės ir miesto biudžeto buvo skirta daugiau kaip 2 mln. Eur.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite