Angle down Atgal

Panevėžyje teismui perduotos dvi bylos dėl kanapių platinimo

Panevėžio apygardos prokuratūra teismui nagrinėti perdavė dvi baudžiamąsias bylas dėl didelio kiekio kanapių turint tikslą jas platinti.

Į kaltinamųjų suolą sės keturi 35–41 metų panevėžiečiai, ketvirtadienį pranešė prokuratūra.

Ikiteisminius tyrimus šiose bylose atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimams vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Mindaugas Rimkus.

2020 metų gegužę policijos pareigūnai Panevėžyje sulaikė M. K., jo vairuojamame automobilyje rado daugiau nei pusę kilogramo kanapių.

Atliekant tyrimą nustatyta, kad kvaišalus jis galbūt įsigijo iš A. G. Pastarojo bute kriminalistai per kratą rado dar 927 gramus kanapių ir 24 gramus kokaino. Manoma, kad šis dideliu pripažintas narkotikų kiekis buvo skirti platinti.

Pernai liepą netoli Panevėžio policijos pareigūnai sulaikė T. O ir N. V.

Patikrinus du automobilius, kuriais jie vyko iš Kauno, viename jų rastas didelis kiekis narkotinių medžiagų – 1 kilogramas ir 968 gramų kanapių.

Įtariama, kad narkotines medžiagas panevėžiečiai įsigijo iš nenustatyto asmens Kaune.

Abiem kaltinamiesiems šioje byloje pateiktai kaltinimai dėl disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų turint tikslą jas platinti, veikiant bendrininkų grupėje.

Pasak prokuroro M. Rimkaus, nors kaltinamieji teigia didelį kiekį narkotinių medžiagų įgiję savo reikmėms, tokia versija kelia abejonių.

„Šiuo atveju teisėsaugos pareigūnų dėka į gatves nepakliuvo beveik pusketvirto kilogramo kanapių“, – sakė tyrimui vadovavęs prokuroras.

Bylos perduotos nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams.

Tam, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų, Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 10 metų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite