Angle down Atgal

Panevėžyje suimtas jaunos moters laisvės atėmimu, apsvaiginimu ir sumušimu įtariamas vyras

Panevėžio apygardos prokuratūra šiandien kreipėsi į teismą, prašydama skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą – 36 metų panevėžiečiui, įtariamam neteisėtu laisvės atėmimu.

Spalio 9-osios vakarą Panevėžio kriminalistai jo bute rado jauną merginą, kurios išvakarėse pasigedo artimieji. Ji buvo iš kito Aukštaitijos rajono. Surasta mergina buvo išgabenta į ligoninę, o buto šeimininkas atsidūrė areštinėje.
Šiandien popietę, išnagrinėjęs prokuratūros prašymą, Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjas skyrė įtariamajam suėmimą 20-iai parų.

Portalas Etaplius.lt primena, kad trečiadienį, apie 18 val. 10 min. Panevėžyje, Danutės gatvėje, įtariamajam priklausančiame bute, surasta 24 metų moteris, kuri nuo spalio 8 dienos buvo paskelbta kaip ieškoma. Moteris buvo stipriai apsvaigusi nuo galimai narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, pasinaudojant jos bejėgiška būkle, neteisėtai laikyta minėtame bute. VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatyta židinynė smegenų hematoma, ji gydoma intensyvios terapijos skyriuje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite