Angle down Atgal

Panevėžyje šią savaitę atliekami profilaktiniai COVID-19 ligos tyrimai

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad švietimo įstaigose dirbantys asmenys, švietimo teikėjai, taip pat asmenys, turėję mažos rizikos sąlytį su patvirtinta COVID-19 liga sergančiu asmeniu, ir kitą savaitę kviečiami atlikti profilaktinius vienkartinius koronaviruso infekcijos tyrimus.

Prašome registruotis Karštosios koronaviruso linijos tel. 1808 ir konsultantui nurodyti raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“. Tyrimai bus atliekami iki kitos savaitės pabaigos, t. y. iki vasario 28 d.

Profilaktiniai tyrimai taip pat atliekami ir į darbą sugrįžusiems prekybos ir paslaugų srityse dirbantiems panevėžiečiams.

Minėti asmenys COVID-19 ligos tyrimą gali atlikti vieną kartą. Profilaktiškai netiriami tie darbuotojai, kurie yra persirgę COVID-19 liga ir nuo teigiamo testo rezultato praėjo mažiau nei 90 dienų. Taip pat tiriami nebus ir turintys COVID-19 serologinio antikūnų testo teigiamą rezultatą, jei praėjo mažiau nei 60 dienų, ir paskiepyti COVID-19 vakcina pagal skiepijimo schemą mažiau nei 90 dienų laikotarpiu.

Panevėžyje sergamumo koronaviruso infekcija rodiklis šiuo metu siekia 259,9 atvejo 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite