Angle down Atgal

Panevėžyje per mažiau nei pusvalandį – dvi avarijos

Penktadienį Panevėžyje per mažiau nei pusvalandį įvyko dvi avarijos, kurių metu buvo sužaloti du žmonės.

Kaip nurodė Panevėžio apskrities policija, vakar rugsėjo 27 dieną, 15 valandą 38 minutės, pareigūnams buvo pranešta, kad Panevėžyje, sankryžoje, automobilis „BMW", kurį vairavo blaivus vyras (gimęs 1981 metais), važiuodamas antra eismo juosta, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir užsidegus geltonam šviesoforo signalui stabdžiusį automobilį „Skoda Octavia", kurį vairavo blaivus vyras (gimęs 1980 metais). Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo nustatytas krūtinės ląstos sumušimas, stuburo kaklinės dalies raiščių patempimas. Jis vėliau buvo išleistas į namus.

Tą pačią dieną, 15 valandą 52 minutės policijai buvo pranešta, kad Panevėžyje, sankryžoje, blaivi moteris (gimusi 1989 metais), vairuodama automobilį „Volvo V40", suko į kairę pusę ir nepraleido priešpriešais atvažiuojančio mopedo „Piaggio", kurį vairavo blaivus vyras (gimęs 2001 metais) ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo nustatytas dešinio peties ir žąsto sumušimas, dešinio dilbio ir kairės kojos nubrozdinimai. Po apžiūros jis buvo išleistas į namus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite