Angle down Atgal

Panevėžyje išaugo vandens suvartojimas

Bendrovė „Aukštaitijos vandenys“ ramina panevėžiečius, kad gyventojams ir kitiems vartotojams tiekia švarų požeminį geriamąjį vandenį bei atestuotoje laboratorijoje nuolat atlieka mikrobiologinius ir cheminius vandens tyrimus.

„Visas vandens išgavimo, gerinimo (geležies pertekliaus pašalinimo), kokybės tyrimų, patiekimo į tinklus procesas vyksta be sutrikimų, vartotojams vanduo iš čiaupų teka saugus“, – rašoma bendrovės išplatintame pranešime.

Kaip pranešė „Aukštaitijos vandenys“, nors po karantino paskelbimo Panevėžyje ir aplink jį veiklą sustabdė nemažai įmonių, vandens suvartojimas per pirmąją karantino savaitę ne tik nesumažėjo, bet nežymiai padidėjo: jei kovo 9–15 d. „Aukštaitijos vandenys“ vartotojams patiekė beveik 124,4 tūkst. m³ vandens, tai kovo 16–22 d. patiekta per 125 tūkst. m³.

Nebus skaičiuojami delspinigiai

„Aukštaitijos vandenų“ bendrovė gyventojams ir juridiniams asmenis už karantino metu nesumokėtus mokesčius neskaičiuos delspinigių.

Taipogi sudarys galimybę mokesčių sumokėjimą atidėti ar išdėstyti įmokų sumokėjimą per ilgesnį laikotarpį karantinui pasibaigus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite