Angle down Atgal

Panevėžyje iš transporto priemonės naftos produktai tekėjo 24 kilometrus

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Panevėžio agentūra rugpjūčio 7 d. gavo pranešimą, kad Panevėžyje išbėgę naftos produktai, teršiantys aplinką. Viduryje kelio besidriekiančius teršalus aplinkosaugininkai sekė iki užmiesčio.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias Panevėžio naujienas!

Pareigūnai, atvykę į J. Janonio gatvę, nustatė, kad viduryje šios gatvės važiuojamosios dalies ant asfalto dangos prasideda neaiškių skysčių pėdsakas. Paaiškėjo, kad tai – naftos produktai, išsilieję iš važiuojančios transporto priemonės.

Patikrinimo metu ši jau buvo nuvažiavusi, tad įvykio vietoje dirbę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai nusekė teršalų pėdsakais. Skaidytojo ir sorbentų pagalba nuo asfalto dangos buvo surinkti išsilieję naftos produktai, kurie, laimei, nepateko į lietaus nuotekų tinklus, o iš jų – į Nevėžio upę.

Siekiant nustatyti naftos produktų išsiliejimo šaltinį buvo važiuojama palei pėdsakus, kurie vedė miesto gatvėmis ir tęsėsi už Panevėžio miesto ribų Šiaulių kryptimi. Paskutinį kartą jie pastebėti ties posūkiu į Pakruojį, tad teršalų pėdsakas iš viso tęsėsi apie 24 kilometrus.

Šiuo metu vyksta tyrimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti aplinką teršusią transporto priemonę ir jos savininką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite