Angle down Atgal

Panevėžyje Elektros gatvėje atnaujintas eismas

Nuo spalio 4 d. bus vėl galima važiuoti atnaujinta Elektros gatve.

„Siekiame, kad miestas būtų ne tik tvarkingas, bet ir šiuolaikiškas, patrauklus gyventojams bei verslui. Elektros gatvė buvo uždaryta nuo praėjusių metų rugpjūčio mėn. vidurio, kuomet įsibėgėjo Laisvės a. ir jos prieigų kompleksinio tvarkymo darbai. Gatvėje asfalto danga pakeista į trinkeles, taip pat trinkelėmis iškloti ir šaligatviai, atnaujintas lietaus nuotekų tinklas. Dėkojame miestiečiams už kantrybę laukiant kol vėl bus galima naudotis atnaujinta gatve ir tikimės, kad atlikti darbai visus džiugins“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Pranešame, kad nuo spalio 5 d. Elektros gatve bus atnaujinamas ir viešojo transporto eismas. Čia kaip ir buvo iki rekonstrukcijos pradžios kursuos autobusai 4-uoju, 6-uoju ir 6 A maršrutais. Tikslūs autobusų tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt ir autobusų stotelėse.

Primename, kad automobilių stovėjimas Elektros g. yra apmokestintas. Parkomatai bus įrengti spalio 7 d., tuomet bus atnaujinta rinkliava už transporto priemonių stovėjimą.

  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite