Angle down Atgal

Panevėžyje dingo vienuolikmetis berniukas, tėvai prašo visuomenės pagalbos

Ketvirtadienį apie 16 val. socialiniame tinkle „Facebook“ pranešta apie dingusį berniuką. Vaiko tėčiu prisistatęs Darius Rimkevičius pasidalino informacija apie sūnaus Jorio dingimą.

„Prašau visus panevėžiečius pasidalinti įrašu. Dingo sūnus Joris! Apsivilkęs tokia striuke, kaip foto. Lauksiu bet kokios informacijos“, – teigiama feisbuko įraše.

Portalui LRT.lt 22.30 val. susisiekus su berniuko tėčiu, jis teigė, kad sūnaus iki šiol nepavyko rasti. Jo teigimu, 11-metis berniukas dingo ketvirtadienio popietę, negrįžo eidamas namo po pamokų.

„Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje, Vasario 16-tosios gatvėje. Ten po pamokų jis išėjo ir turėjo tiesiai grįžti į namus. Jis šiaip pareigingas būdavo, po pamokų grįžta iškart ir žinodavome, kada jis grįžta. Mums užtruko apie 1 val. 30 min. nuo laiko, kada turėjo grįžti, tuomet mes jo pasigedome ir iškart pradėjome paiešką“, – dėsto jis.

Faktą apie vaiko dingimą LRT.lt patvirtino ir Panevėžio apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis. Jo teigimu, šiuo metu vykdoma apie 11 metų berniuko paieška, tikslinamos įvykio detalės, daugiau informacijos policija žada pateikti penktadienį. 

Vietos gyventojai jau sukūrė berniuko paieškai skirtą „Facebook“ grupę „Jorio paieškos Panevėžys“, kurioje ragina dalintis informacija.

Naujausiais duomenimis berniukas atsirado, daugiau skaitykite čia: https://www.etaplius.lt/panevezyje-dinges-vienuolikmetis-atsirado

LRT.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite