Angle down Atgal

Panevėžyje apvogti automobiliai

Į Panevėžio apskrities policiją kreipėsi gyventojai, radę apvogtos automobilius.

Lapkričio 29 dieną, 8 valandą 53 minutės, moteris (gimusi 1968 metais) pranešė, kad pavogtas jai priklausantis automobilis „VW Bora". Nuostolis - 800 Eurų.

Tą pačią dieną, 10 valandą 35 minutės, moteris (gimusi 1996 metais), pranešė, kad 10 valandą 30 minučių, priėjusi prie savo automobilio ,,BMW 320", pastebėjo, kad yra išdaužtas automobilio kairės pusės priekinių durelių stiklas bei kairės pusės galinių durelių mažasis stikliukas. Iš automobilio salono pavogta originali multimedija, automobilio užvedimo mygtukas, o prie vairo apgadintos valytuvų įjungimo rankenėlės.

Kiek vėliau, 14 valandą 27 minutės vyras (gimęs 1986 metais), pranešė, kad 13 valandą, atvykęs prie savo garažo, Panevėžyje, pastebėjo, kad iš vidaus sugadinta garažo durų spyna, o iš garažo pavogti jam priklausantys daiktai - automobilio "Seat Toledo" galinis bagažinės dangtis su valstybiniu numeriu, automobilio "Mitsubishi Colt" priekiniai ir galiniai žibintai su posūkiais, automobilio "Seat Toledo" tepalo aušintuvas, įrankių komplektas "Jones way" su dėže, įrankių dėžė su mechaniniais raktais, automobilio "Opel Calibra" oro srauto matuoklis, du plastikiniai kibirai dažų "Igis". Į garažą galimai patekta pro ertmes, padarytas išardžius garažo sieną ties pastoge. Nuostolis - 860 Eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite