Sportas2021 m. Rugpjūčio 17 d. 17:17

Panevėžio sporto centro krepšininkai Lietuvos 3x3 čempionato finale užėmė prizines vietas

184944

Savaitgalį Panevėžyje paaiškėjo stipriausios 3x3 krepšinio komandos – čia vyko Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato finalas.  Dėl nugalėtojų titulo varžėsi ir 4 į stipriausiųjų krepšininkų gretas patekusios Panevėžio sporto centro komandos.

Tado Mykolaičio treniruojami jaunieji sportininkai, pasivadinę „Lietkabeliukas" (U13) – Dovydas, Jonas, Nikas ir Nojus – pelnė antrą vietą.

Trenerio Justo Četkausko berniukų komanda, pasivadinusi „MMTS" (U12) – Matas, Simas, Titas ir Matas - užėmė trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliais.

Aurimo Puodžiūno treniruojama Panevėžio sporto centro krepšininkų komanda PKKSC (U15) – Antanas, Egitas, Rokas ir Tomas – taip pat pelnė trečią vietą.

Panevėžio sporto centro treneriai T. Mykolaitis, J. Četkauskas ir A. Puodžiūnas jauniesiems krepšininkams dėkoja už puikią kovą Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato finale ir linki sėkmės naujame sezone.