Angle down Atgal

Panevėžio savivaldybė turės atlyginti žalą už gatvėje apgadintą automobilį

Panevėžio savivaldybė turės atlyginti žalą miesto gatvėje automobilį apgadinusiai moteriai, nusprendė teismas.

Kaip ketvirtadienį pranešė Panevėžio apylinkės teismas, savivaldybė turės sumokėti vairuotojai 2,1 tūkst. eurų žalos bei padengti kelis šimtus eurų siekiančias teismo ir bylinėjimosi išlaidas.

Moteris automobilį apgadino įvažiuodama į duobę Smėlynės gatvėje praėjusių metų rudenį. Dėl to pažeistas rato guolis, sulankstytas ratlankis, prakirsta viena padanga, kita – įplėšta.

Dėl padarytos žalos vairuotoja kreipėsi į savivaldybę, tačiau ši prašymą atmetė.

„Kilo abejonių, ar tikrai įvažiavo į nurodytą duobę, nes nebuvo eismo įvykio schemos, o policijos nutarime užfiksuotose nuotraukose automobilis fotografuotas garaže, o ne įvykio vietoje. Prieštarauta ir dėl žalos dydžio“, – rašoma teismo pranešime.

Anot teismo, policijos pateiktoje administracinio nusižengimo medžiagoje nurodoma, kad duobė nebuvo pažymėta, paženklinta ar kitaip saugiai aptverta, jokių įspėjamųjų ženklų apie duobėtą kelią šiame kelio ruože nebuvo pastatyta.

Teismas konstatavo, kad byloje duomenų, patvirtinančių tai, jog transporto priemonė įvykio metu buvo techniškai netvarkinga nėra, o miesto savivaldybė, ginčijusi padarytos žalos dydį, jokių rašytinių įrodymų, patvirtinančių kitokį žalos dydį, nepateikė.

Sprendimas gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite