Angle down Atgal

Panevėžio rajone paminėta Globėjų diena

Nuo praėjusių metų kiekvieną liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Ta proga siekiant pagerbti žmones, vykdančius svarbią misiją – į savo šeimas priėmusius tėvų globos netekusius vaikus ir teikiančius jiems ne tik saugią pastogę, bet ir meilę, globą, širdžių šilumą, Panevėžio rajono savivaldybėje nuo birželio 30-osios paskelbta padėkos renginių savaitė.

Dėkojimui skirtą savaitę globėjai, budintys globotojai ir vaikai lankėsi Pašilių stumbryne, dalyvavo dailės terapijos užsiėmimuose, lektorės Lidijos Laurenčikienės paskaitoje, Panevėžio rajono parapijų bažnyčiose vyko pamaldos už globėjus ir globojamus vaikus.

Savivaldybės seniūnijų seniūnams, socialiniams darbuotojams, vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistams, gyventojams, kurie norėtų susipažinti su Globos centro veikla, galimybe globoti ar įvaikinti be tėvų globos likusius vaikus buvo surengtas Panevėžio rajono Globos centro, nuo 2017 m. globėjams rengiančio specialius mokymus, veiklos pristatymas.

Panevėžio rajono savivaldybėje yra 80 tėvų globos netekusių vaikų. Šiuo metu Globos centras paslaugas teikia 2 budinčių globotojų šeimoms, kurios rūpinasi 2 vaikais, 44 globėjų šeimoms (giminaičiams), kurios priglaudė 57 vaikus ir 14 rūpintojų šeimoms, kurios globoja 22 vaikus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite