Angle down Atgal

Panevėžio policija toliau aiškinasi, kaip ant žemės rastas šovinys sužalojo paauglį

Kaip savaitgalį skelbė naujienų portalas JP, Panevėžio medikai gydė vaiką, kuris susižalojo nuo žolės pakėlęs besimėtantį šovinį. Šiuo metu paauglys gydosi namuose.

Į respublikinę Panevėžio ligoninę moksleivis iš Nemuno gatvėje esančios V. Mikalausko gimnazijos pristatytas praėjusios savaitės penktadienį, rugsėjo 13 dieną, apie 13.30 valandą.

Paauglys medikų rankose atsidūrė dėl plėštinės žaizdos rankos piršte.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis naujienų portalui JP aiškino, kad vaikas susižalojo sprogus rankoje daiktui, panašiam į šovinį, kurį, esą, rado eidamas ant žolės.

„Įvykis tiriamas toliau, nes paauglys aiškina, kad šovinį rado Klaipėdos gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje ir atsinešė į mokyklą. Smalsus vaikas pradėjo krapštinėti šovinį ir jis, esą, sprogo jo rankoje. Taip policijos pareigūnams aiškina pats vaikas, bet pareigūnai aiškinasi, ar tai tiesa. Be to, bandoma išsiaiškinti, koks tai šovinys. Juolab kad sprogęs daiktas prarado formą“, – pasakojo komisariato specialistas.

Jp.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite