Angle down Atgal

Panevėžio miesto tarybos narė V. Vidžiūnienė sulaukė dvigubo šeimos pagausėjimo

Kol pasaulis laukė Naujųjų metų, Panevėžio tarybos narės Viktorijos Vidžiūnienės (buvusios Polzunovaitės) šeima su nekantrumu laukė, kada gims judviejų ilgai laukti dvynukai. Ir štai, paskutinę praėjusių metų dieną, 13.22 val. gimė sūnus Aras, po 4 min. pasaulį išvydo ir mažoji sesutė Tautė.

Gimė Kauno klinikose

„Kol kas dar dvyniai su tėveliais Kauno klinikose, nes gimė 36 savaičių. Didžiosios sesės pas senelius laukia nesulaukia, kada galės susipažinti. Kol kas siunčia vaizdo sveikinimus ir dainas, kad mažieji sesė ir brolis greičiau tvirtėtų“, – pasakojo jau keturių vaikų mama V. Vidžiūnienė.

Dvyniai nėštumo metu buvo prižiūrimi Panevėžio ir nėštumo pabaigoje Kauno medikų. Tad gimė Kauno klinikose.

Pasiteiravus apie 2022-ųjų planus, moteris tikino, kad dabar neskuba galvoti apie darbus. „Kol kas dvyniai keičiasi: kažko išmoksta ir išmoko tėvelius, kiekvieną akimirką. Tad norisi kuo daugiau dėmesio skirti jiems, o dar namuose laukia dvi vyresnės sesės. Norisi džiaugtis akimirka, o planai ir darbai spręsis ir dėliosis vėliau“, – teigė ji.

 

Kolegos – supratingi

Praėjusių metų lapkričio mėnesį duodama interviu naujienų portalui JP pilietinio judėjimo „Kartu“ pirmininkė tikino, kad kolegos, sužinoję žinią apie nėštumą, buvo labai supratingi ir ją palaikė.

„Tapau pilietinio judėjimo „Kartu“ pirmininke. Judėjimo narius, kurie tarsi šeimos nariai, apie artėjančius pasikeitimus informavau. Jų palaikymas ir pasiryžimas pagelbėti džiugiai įkvėpė nesustoti. Žinau, kad jei bus sunku, visada galėsiu kreiptis į juos pagalbos. Kadangi esame komanda, tikiu, kad mano trumpas atsitraukimas ar sulėtėjęs tempas nesutrukdys siekti pagrindinių tikslų“, – tuomet apie darbus kalbėjo V. Vidžiūnienė.

Sumainė aukso žiedus

Naujienų portalas JP primena, kad šeima augina dar dvi vyresnes seses – 5-erių Guodą ir 12-os Smiltę. Na, o 2021-ųjų metų pabaiga Viktorijai buvo reikšminga ir dėl dar vieno įvykio – tuoktuvių. Lapkričio 20-ąją ji sumainė aukso žiedus su ilgamečiu širdies draugu Adu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite