Angle down Atgal

Panevėžio ligoninės medicinos darbuotojas, pirminių tyrimų duomenimis, kolegų ir pacientų neužkrėtė

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas informavo, kad Urologijos skyriuje dirbęs ir koronavirusu užsikrėtęs medicinos darbuotojas, pirminių tyrimų duomenimis, savo kolegų ir pacientų neužkrėtė. Ligoninės direktoriaus teigimu, medicinos darbuotojo šeimos narių koronaviruso tyrimo rezultatai taip pat neigiami, o pats pacientas jaučiasi gerai.

„Šiuo metu mes turime vieną darbuotoją, kuriam praėjusį savaitgalį buvo nustatyta COVID-19 infekcija. Jis šiuo metu yra namuose. Šiandien ryte su juo buvo bendrauta, savijauta yra gera, labai džiaugiasi, kad kitiems šeimos nariams infekcija nepatvirtinta“, – žurnalistams penktadienį sakė A. Skorupskas.

Vienas su užsikrėtusiu medicinos darbuotoju kontaktavęs pacientas po dviejų neigiamų koronaviruso testų, pasak ligoninės direktoriaus, jau išleistas namo. Anot A. Skorupsko, kitiems trims pirminiai koronaviruso tyrimai taip pat yra neigiami, o penktadienį pakartotino tyrimo metu gavus dar vieną neigiamą atsakymą pacientai, pasak ligoninės vadovo, bus išleisti namo.

A. Skorupskas informuoja, kad pirmieji koronaviruso testai neigiami ir su užsikrėtusiu kolega kontaktavusiems gydymo įstaigos darbuotojams.

„Antro testavimo laukia 23 darbuotojai, kurie po pirmo testavimo buvo neigiami. Jie laukia antro testavimo ir esant neigiamam rezultatui jie keliaus namo“, – teigė A. Skorupskas.

ELTA primena, kad Respublikinė Panevėžio ligoninė pirmadienį informavo, kad balandžio 5 dieną Urologijos skyriuje buvo nustatytas pirmas medicinos darbuotojo susirgimas koronavirusu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite