Sportas2019 m. Balandžio 23 d. 09:50

Panevėžio irkluotojai sėkmingai pradėjo sezoną

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

80913

Savaitgalį Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, kuriame dalyvavo ir gausi Panevėžio miesto komanda. Miestui atstovavo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir V. Vaičikonio irklavimo klubo sportininkai.

Jauniausioje berniukų grupėje vienviete baidare 2500 m nuotolyje antrą vietą iškovojo Martynas Grybė (12:21.1) , trečias buvo Nedas Kraujalis (12:29.2). Mergaičių grupėje 2500 m baidare irklavusi panevėžietė Kotryna Glemžaitė liko antra (13:32.1). Jaunučių vaikinų grupėje 5000 m nuotolyje nepralenkiamas buvo Heraldas Kairys (21:56.2), antras liko Visagino atstovas (22:27.1), o trečią vietą iškovojo panevėžietis Vakaris Vronevskis (23:12.9). Šioje rungtyje ilgai lyderio poziciją buvo užėmęs Rytis Sakalauskas, tačiau posūkio metu susidūrė su kita valtimi - lūžo irklas ir išvirtus iš valties teko baigti varžybas.

Jaunučių merginų grupėje vienviete baidare irklavusi 5000 m rungtyje trečią vietą iškovojo Gabrielė Srivkinaitė (26:25.5). Moterų grupėje 5000 m nuotolyje antra liko Gabrielė Rauckytė (26:05.1), trečią vietą iškovojo Aleksandra Čechova (28:03.6).

Šiuo metu irkluotojai ruošiasi gegužės 11-12 d. Trakuose vyksiančioms Lietuvos taurės varžyboms, kuriose bus kovojama ir dėl kelialapių į Pasaulio jaunių/jaunimo čempionatą. Taip pat šiemet Panevėžyje jau antrą kartą vykdoma Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo jaunučių rinktinės stovykla su rinktinės treneriu V. Vaičikoniu. Rinktinė kartu su panevėžiečiais taip pat dalyvaus kontrolinėse varžybose Jelgavoje gegužės 1 d.

Sportininkus treniruoja Dalia Vaičikonienė, Edita Simonaitytė ir Vytautas Vaičikonis.