Angle down Atgal

Panevėžio dailės dienose - naujausia menininkų kūryba

Trečiadienį dviejose ekspozicijų erdvėse prasidės „Panevėžio dailės dienos'2017“. Parodos atidarymas vyks „Galerijoje XX“ bei Panevėžio miesto dailės galerijoje.

Paroda „Panevėžio dailės dienos“ - jau tradicinis, nuo 1999-ųjų vykstantis projektas, suvienijantis Panevėžio profesionaliuosius menininkus. Visada išliko pagrindinė nerašyta taisyklė - supažindinti dailės mėgėjus su naujausia menininkų kūryba. Paroda organizuojama kas dvejus metus.

2017-ųjų dailės dienos koncentruojasi tik ties menininkais - Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) nariais.

Šiemet parodoje dalyvaus 24 įvairių sričių dailininkai, bet tradiciškai dominuos tapyba, kurią pristatys Dalius Dirsė, Ramūnas Grikevičius, Osvaldas Juška, Edvinas Klimas, Sigitas Laurinavičius, Ričardas Ničajus, Diana Rudokienė, Tomas Rudokas, Artūras Stančikas ir Ilona Žvinakienė.

Nors Panevėžys laikomas keramikos miestu, šįkart ekspozicijoje žiūrovai regės nedidelį jos kiekį. Savo kūrinius eksponuos Vilija Balčiūnienė, Juozas Lebednykas, Egidijus Radvenskas ir Virginijus Venclovas. Skulptūros žanrui šįkart atstovaus tik Vytautas Tallat-Kelpša. Dailės galerijos erdvėse taip pat lankytojai išvys tekstilininkių Savirijos Kaziūnaitės ir Vieros Olšauskienės gobelenus.

Stengiantis kuo geriau pristatyti visus autorius, suteikiant kūriniams kuo daugiau erdvės, šiemet akvarelės ir grafikos darbai nukeliaus į „Galerijos XX“ erdves.

Pamatyti naujus kūrinius visada intriguoja, o ypač tokia apžvalginė paroda naudinga tiems, kas į Panevėžį užsuka tik retkarčiais - ji yra puikus būdas susipažinti su miesto dailininkų kūryba.  

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite