Angle down Atgal

Panevėžio abiturientams skamba Paskutinis skambutis

Šiandien Panevėžio mokyklose abiturientams skamba Paskutinis skambutis. Mokyklas baigiantys dvyliktokai, net ir karantino metu, kaip gali, linksmiau mini šią šventę. Praėjusiais metais didžioji dauguma mokyklų Paskutinį skambutį rengė nuotoliniu būdu, tačiau šiemet švietimo įstaigų bendruomenės stengėsi sukurti gyvą šventę. Šį Paskutinį skambutį švenčia net 1 140 Panevėžio mokyklų abiturientų.

Dovana nuo vienuoliktokų

Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos Mokinių parlamento prezidentas, vienuoliktokas Erikas Laužadis atskleidė, kad dvyliktokams (gimnazijos ketvirtokai) organizuota šventė tiek mokyklos erdvėse, tiek kiemelyje.

„Dvyliktokai pradėjo savo kelionę gimnazijos link nuo Sausio 13-osios skvero. Mokykloje, prie pagrindinių durų, juos pasitiko iš mokyklos aktų salės, pro langus, grojanti muzika. Po kelių nuotraukų prie gimnazijos, trečiokai ketvirtokus palydėjo į gimnaziją, kur juos pasitiko papuošti koridoriai. Na, o pasigrožėję papuošimais, ketvirtokai buvo nuvesti į savo auklėtojų klases. Ten jų laukė paskutinė pamoka. Suskambėjus paskutiniam skambučiui, ketvirtokų laukė trečiokų parengtas pasirodymas“, – apie šventės eigą pasakojo E. Laužadis.

Pasak jo, trečiokai ypač didelį dėmesį skyrė saugos taisyklėms. „Abiturientai turėjo būtinai dėvėti medicinines kaukes: ir viduje, ir lauke. Trečiokų pasirodymai taip pat vyko dėvint kaukes bei pirštines“, – apie kitokį Paskutinį skambuti pasakojo Mokinių parlamento prezidentas.

 

Daugiau gyvo kontakto

J. Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas abiturientams linkėjo pozityvumo ir nebijoti egzaminų.

„Ši laida – sudėtinga. Ji, kaip aš sakau – karantininė, nuotolinio mokymo, todėl – išskirtinė. Pastaruosius metus mokslas vyko iš namų, todėl gyvo kontakto mažai turėta. Vis dėlto, kiekviena laida – labai mylima ir liūdna išleisti į gyvenimą. Abiturientams linkiu sėkmės tolimesniame kelyje. Taip pat noriu palinkėti turėti daugiau gyvo kontakto ir mažiau nuotolinio. Tačiau, visų svarbiausia, eikite tvirtais žingsniais per gyvenimą. Nepraleiskite nei vienos akimirkos veltui, matykite daugiau gražių, ryškių spalvų, o ne tik juodą-baltą. Būkite mylimi ir mylėkite patys“, – linkėjo direktorius.

Pasitikėti savimi

Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Eugenijus Kuchalskis abiturientams patarė labiau pasitikėti savo jėgomis.

„Taip, šie metai buvo kitokie. Tačiau tai nereiškia, kad mokiniai mažiau išmoko. Tikiu, kad mokytojai juos konsultavo, atsakė į rūpimus klausimus. Labiausiai palinkėsiu pasitikėti savimi, nes viskas bus gerai.  Manau, šiemet moksleiviai tapo savarankiškesni, o tai tikrai išeis į naudą ateityje, ypač žengiant į šį naują gyvenimo etapą. Linkiu geros egzaminų sesijos ir įstoti ten kur jie svajoja“, – sakė E. Kuchalskis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite