Sportas2022 m. Sausio 10 d. 15:06

Panevėžietis Dovydas Deveikis tapo Lietuvos imtynių čempionu

200180

Šį savaitgalį lengvosios atletikos manieže vyko 76-asis Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame susigrūmė stipriausi Lietuvos graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių meistrai. Panevėžietis Dovydas Deveikis graikų-romėnų imtynėse 55 kg svorio kategorijoje tapo Lietuvos čempionu.

„Be galo džiaugiuosi, kad Panevėžyje turime Lietuvos čempioną. Dovydas varžybose nugalėjo savo priešininką Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės trenerį Ruslaną Vartanovą. Šis sportininkas dar varžėsi ir laisvųjų imtynių suaugusiųjų grupėje bei užėmė antrą vietą“, - sakė sportininką treniruojantis Marius Baranauskas.

Čempionate Panevėžio sporto centrą atstovavo 3 sportininkai. Vienas jų - Erikas Čerepokas - graikų-romėnų imtynėse 130 kg svorio kategorijoje užėmė antrą vietą.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate ant kilimo kovojo virš 200 stipriausių dalyvių iš visos Lietuvos. Šių metų Lietuvos imtynių čempionato vyr. teisėju buvo paskirtas Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas. Praėjusiais metais jam buvo suteikta UWW teisėjo III kategorija. Panevėžio sporto centre graikų-romėnų imtynių sporto šakos paslapčių moko du treneriai – Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.

Lietuvos imtynių čempionato metu Panevėžyje taip pat vyko teisėjų kvalifikacijos kėlimo seminaras. Dalyvius su teisėjavimo naujovėmis supažindino UWW IS kategorijos teisėjas iš Lenkijos.