Sportas2017 m. Gegužės 31 d. 11:50

Panevėžiečiai dviratininkai iš Maskvos grįžo su apdovanojimais

Elena MonkutėŠaltinis: Etaplius.lt

5073

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose tarptautinėse treko varžybose „Grand Prix of Moscow“ Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius – vieną aukso ir du sidabro.

Panevėžietė Olivija Baleišytė, aplenkusi 29 varžoves, laimėjo skrečo rungtį (30 ratų, 10 km). 500 m pavienio starto lenktynėse (14 dalyvių) antra buvo Miglė Marozaitė (35,227 sek.). Dar vienas panevėžietis Vasilijus Lendelis sprinto lenktynėse (34 dalyviai) užėmė antrą vietą.

Daugiakovėje (omniume, 27 dalyvės) O. Baleišytė užėmė penktą vietą. Atkrintamosiose lenktynėse (24 dalyvės) sportininkė buvo šešta, o grupinėse lenktynėse (60 ratų, 20 km, 30 dalyvių) su 10-ia finišų – septinta. M. Marozaitė sprinto lenktynėse (15 dalyvių) užėmė penktą vietą. V. Lendelis keirine (35 dalyviai) užėmė šeštą vietą.