Angle down Atgal

Pamoka neišmokta - Klaipėda vėl tvinsta

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį pliaupęs lietus užtvindė miesto gatves. Klaipėdiečiai aktyviai dalinosi užlietų kiemų, gatvių nuotraukomis iš įvairių miesto vietų.

Manoma, kad viena iš potvynio priežasčių – susikaupę lapai, kurių nespėta nuvalyti.

Vakar Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė teigė, kad rangovai raginami dirbti intensyviau.

“Bus labai blogai, jeigu lapai užkiš lietaus nuotekų groteles. Tada žmonėms bus sunku pereiti per balas. Esame paprašę rangovų intensyvinti tiek paprastąjį, tiek mechanizuotąjį šaligatvių ir kelkraščių valymą. Manau, kad užduotį įvykdysime kaip ir kiekvienais metais“, - neabejojo I. Šakalienė.

Rangovai valydami lapus daug darbo turėjo praėjusiais metais. Vien per pirmas 12 spalio mėnesio dienų pagrindinės uostamiesčio gatvės buvo valomos 8 kartus. Ankstesniais metais krentantys lapai ne kartą pridarė problemų užkišdami lietaus nuotekų tinklus.

„Vakarų ekspresas“

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite