Angle down Atgal

Paminėtas Stacionarios globos ir slaugos padalinio veiklos penkmetis

Džiaugdamiesi rudens spalvomis, rugsėjo 16 dieną Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kiemelyje paminėtas Stacionarios globos ir slaugos padalinio veiklos penkmetis.

Penktojo gimtadienio šventėje netrūko gražių sveikinimų, puikių dovanų, geros nuotaikos ir prasmingų pokalbių, o puikią šventinę atmosferą užtikrino Globos namų moterų ansamblio „Magnolijos“ dainos, dienos centro Goda ir solisto Andriaus Zinkaus muzikiniai sveikinimai.

Renginio svečiai ir šventės dalyviai galėjo pasivaikščioti Globos namų kiemelyje esančiu basų pėdų takų, apžiūrėti senjorų rankdarbių lauko galeriją.

Įpusėjus šventei, Globos namų teritorijoje šurmuliavo kelios kūrybinės dirbtuvės, kuriose šventės svečiai turėjo galimybę susikurti druskų bombą poilsiui vonioje, namų dekoracijas – žmogeliuką žolės plaukais arba širdelę kutą.

„Dažnai su Globos namų bendruomene siekiame išskirti pagrindines priežastis, ieškodami atsakymo į klausimą – kodėl Mūsų namuose gera gyventi? Atsakymas dažnai vienbalsiai būna toks pat – jauki aplinka, darni bendruomenė ir nuolat besišypsantis, laimingi žmonės!

Labai džiaugiamės, kad mums svarbioje gimtadienio šventėje, savo laime galėjome dalintis su garbingais svečiais iš Šiaulių miesto savivaldybės, šauniausiais socialiniais partneriais ir šauniausia Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomene“, – pasakojo Stacionarios globos ir slaugos padalinio socialinė darbuotoja Simona.

 

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite