Angle down Atgal

Pamatęs šią dovaną jis išpūtė akis iš džiaugsmo!

Kalėdinė dovana vyrams, kurią pamačiusios moterys net pačios užsinori tapti vyrais! Procedūra vyriškumui puoselėti privertė išsižioti ne vieną. Kas tai yra ir kuo ji visus taip stebina – pasakoja „Old Town barbers“ direktorė Miglė.

Vyriškas SPA karštais rankšluosčiais

Jau senai išnyko stereotipas, kad grožio ar SPA procedūromis mėgaujasi tik moterys. Šiuolaikinis vyras daug dėmesio skiria savo higienai ir estetiškai išvaizdai. Daugelio barzdų turėtojų mėgiama procedūra yra būtent barzdos SPA ritualas. Jo metu atliekamas barzdos modeliavimas karštais rankšluosčiais. Pirmiausia, suminkštinamas plaukas, sudrėkinama oda. Tuomet peiliukais barzdai suteikiama norima forma ir ilgis. Klientui pageidaujant, procedūros metu gali būti uždengiamos akys. Taip vyras gali labiau atsipalaiduoti, tad šis ritualas tampa tarsi 30 minučių vyriškas SPA.

Ausų plaukelių šalinimas – įprasta vyriška procedūra

Tikrai ne visi vyrai augina barzdas. Jiems galima padovanoti plaukų kirpimo procedūrą, į kurią papildomai įeina ir antakių korekcija siūlu bei ausų plaukelių nudeginimas. Šukuosena dažnam vyrui tampa tarsi vizitinė kortelė, tad toks sprendimas tikrai bus palankiai įvertintas. Be to, nepamirškite, kad ne tik moterys atnaujinusios išvaizdą jaučiasi geriau. Vyrai irgi tai vertina!

Idėja tiems, kurie prie plaukų liestis neleidžia

Pasitaiko vyrų, kurie nemėgsta nei veido, nei barzdos ar plaukų procedūrų. Kai kuriems jas maloniau atlikti namie. Ir tai yra visiškai suprantama! Jeigu ir jūsų vyras būtent toks, galite jam padovanoti profesionalių plaukų, barzdos ar odos priežiūros priemonių. Tuomet kasryt atlikdamas vonios ritualą jis prisimins, kad yra mylimas ir kad juo rūpinatės. Greičiausiai savarankiškai parinkti priemones iš siūlomos gausos bus sudėtinga, tad norint neprašauti geriausia kreiptis į barberį. Papasakosite apie vyro įpročius ir profesionalas surinks tinkamiausią priemonių komplektą.

Taupantiems laiką rekomenduojama norimas įsigyti priemones rinktis atsinaujinusioje oldtownbarbers.lt elektroninėje parduotuvėje. Jei iš ten esančios gausos išsirinkti pasirodys sudėtinga – „Old Town barbers“ kolektyvas visada pasiruošęs padėti išrinkti priemones, atitinkančias vyro įpročius ir poreikius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite