Angle down Atgal

Palyginkite: Prienų baseino ir pirčių įkainiai

Lapkričio 26 d. Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtinti paslaugų, kurios bus teikiamos naujame baseine, įkainiai.

Ieškant konkurencingo sprendimo, Prienų KKSC direktorius Audronius Deltuva surinko informaciją iš daugelio kituose miestuose veikiančių nekomercinių baseinų ir atliko palyginamąją kainų analizę, savo siūlymus komitetuose pateikė ir Tarybos nariai, tačiau posėdyje diskusijos užvirė iš naujo. Buvo išsakyta skirtingų nuomonių ir dėl to, iki kokio amžiaus vaikai gali baseiną lankyti nemokamai, ir dėl būtinybės baseine organizuoti ne tik moksleivių, bet ir suaugusiųjų mokymo plaukti užsiėmimus, o daugiausia diskutuota dėl paslaugų įkainių bei abonementų kainų.

Priimtas siūlymas vienu euru sumažinti vienkartinio bilieto į baseiną su pirtimis ir be jų kainą. Todėl suaugusiems asmenims 1 valanda baseino ir pirčių zonoje kainuos 5 eurus, 2 valandos – 7 eurus; mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems atitinkamai – 3 ir 5 Eur.

Įsigyjant vienkartinį bilietą šeimai (1 suaugęs ir vaikas iki 16 metų), leidžiantį pasilepinti baseine ir pirtyse, jo kaina – 6 Eur (1 val.) ir 8 Eur (2 val.), 2 suaugusiesiems ir vaikui – 10 Eur ir 14 Eur; už kiekvieną kitą vaiką priemoka - 1 Eur.

Vienkartinis bilietas tik baseino lankymui (be pirčių) suaugusiesiems kainuos 3 Eur už 1 val. ir 4 Eur – už 2 val.; mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – 2 ir 3 Eur; 2 asmenų šeimai (suaugęs ir vaikas) – 4 ir 5 Eur, 3 asmenų šeimai (2 suaugusieji ir vaikas) – 6 ir 8 Eur.

Abonementas į baseiną ir pirtis (10 apsilankymų po 2 val.) kainuos 60 Eur (jis galios ir be pirčių); moksleiviams ir asmenims, turintiems teisę į lengvatas – 40 Eur, šeimoms –70 -120 Eur.
Norintiems įsigyti abonementą tik baseino lankymui, jis kainuos 25 –70 Eur, atsižvelgiant į lankytojų amžių, turimas lengvatas, asmenų skaičių.

Vaikai iki 3 metų į baseiną bus įleidžiami nemokamai.

Įsigyti abonementus galima ir visiems metams (12 mėn.), neribojant baseino lankymo: „sidabrinio“ abonemento (be pirčių) kaina nustatyta 300 Eur, „auksinio“ (su pirčių zona) –500 Eur.

Prienų KKSC direktorius A.Deltuva teigė, kad baseinas bus atidarytas tik tuomet, kai bus panaikinti karantino apribojimai.
Darbo dienomis jis veiks nuo 10 val. iki 22 val., savaitgaliais – nuo 9 val. iki 22 val. Naudotis pirtimis darbo dienomis bus galima nuo 16 ar 17 val., savaitgaliais jos veiktų nuo ryto iki vakaro. Dar svarstoma nustatyti ir vieną „pirties“ dieną viduryje savaitės, kad šia galimybe galėtų pasinaudoti ir ramiai praleisti laiką senjorai, nedirbantys ir kiti asmenys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite