Angle down Atgal

Palūšės regatoje – sportinės varžybos, buriavimo mokymai ir daug geros muzikos

Rugpjūčio 6 – 8 dienomis vyksianti  tradicinė Palūšės regata kviečia dalyvauti ne tik profesionalius buriuotojus. Šiemet ji praturtinta įvairiomis prasmingomis ir linksmomis sportinėmis varžytuvėmis visiems. Bus organizuoti buriavimo mokymai visiems norintiems nuo 7 metų. Galėsite patys iškelti bures!

 

  • Jau rugpjūčio 6 d. visi norintys galės išmokti buriuoti sportinius švertbotus, pažengusieji galės įtvirtinti įgūdžius ir kitomis Regatos dienomis, o galbūt ir dalyvauti specialiai jiems surengtoje mini regatoje.
  • Rugpjūčio 7 d. nuo pat ryto iki pat vakaro paplūdimio tinklinio ir krepšinio (3x3) mėgėjų laukia azartiškos rungtynės Palūšės sporto aikštyne. 
  • Kaip visada visų linksmų, darbščių ir kūrybingų laukiame Linksmojoje Lūšių regatoje. Jų su visomis netradicinėmis plaukimo priemonėmis laukiame 19 val. senąjame Lūšių paplūdimyje.
  • Ir visiška naujiena - „Tiki Inn“ kompanijos rengiamos vandens irklenčių futbolo - SUP polo varžybos. Visų nebijančių sušlapti ir norinčių smagiai pavaikyti kamuolį virš vandens lauksime rugpjūčio 7 d. 17 val. senąjame Palūšės paplūdimyje.

Na, o nenorinčių sportuoti, bet pasiilgusių reginių ir geros muzikos, laukia vakarinė koncertinė programa nutvieksta fejerverkų ir lazerių šou šviesomis.

Visus Regatos renginius ves ir komentuos aštrialiežiuvis Antanas Šilkūnas! Ir visa tai skirta mūsų nuostabiosios Palūšės 370-ąjam gimtadieniui!

Palūšės regatos programa:

RUGPJŪČIO 6 D.

10.00 - 18.00 BURIAVIMO MOKYMAI PALŪŠĖS PAPLŪDIMYJE (būtina registracija)

RUGPJŪČIO 7 D.

PALŪŠĖS BIBLIOTEKOJE:

10.00 – 13.00 „PALŪŠĖS KINAS“ SKIRTAS PALŪŠĖS 370 JUBILIEJUI

PALŪŠĖS PAPLŪDIMYJE

12.00 – 17.00   PALŪŠĖS REGATOS I–III STARTAI

12.00 - 17.00 BURIAVIMO MOKYMAI (pažengusiems)

17.00 – IRKLENČIŲ FUTBOLO (SUP POLO) VARŽYBOS. DALYVAUTI GALI VISI.

19.00 –  PALŪŠĖS REGATOS 2021 VĖLIAVOS IŠKĖLIMAS

19.30 – LINKSMOJI REGATA. DALYVAUTI GALI VISI. LAUKIA PRIZAI

SPORTO AIKŠTYNE:

10.00 – PAPLŪDIMIO TINKLINIO IR KREPŠINIO VARŽYBOS

KONCERTŲ ERDVĖJE UŽ SPORTO AIKŠTYNO:

20.30 - KONCERTUOJA:

„VĖTRUNGĖ“

POP – ROCK GRUPĖ „SUPERDIVA“ IŠ VOKIETIJOS

23.00 – FEJERVERKAI ANT VANDENS

PALŪŠĖS VALTINĖJE

23.15 – „BALTOS VARNOS“

24.00 – LAZERIŲ ŠOU

RUGPJŪČIO 8 D.

PALŪŠĖS PAPLŪDIMYJE

10.00 – PALŪŠĖS REGATOS IV–V STARTAI

13.00 – PALŪŠĖS REGATOS 2021 UŽDARYMAS. APDOVANOJIMAI

Panevėžio jachtklubas, matydamas augantį Palūšės regatos dalyvių skaičių ir aktyvų žiūrovų įsitraukimą, ėmėsi įgyvendinti bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, projektą ,,Buriavimo užsiėmimų organizavimas Aukštaitijos regiono regatose“. Jo metu jau penktadienį (08.06) pradėsime buriavimo užsiėmimus visiems norintiems nuo 7 iki 99 metų, kurių metu pateiksime buriavimo teorijos pagrindus ir, įsėdus į vieną iš sportinių švertbotų - išmoksite patys valdyti bures!

Mokymai vyks visą regatą, tad kviečia registruotis jau šiandien.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite