Angle down Atgal

Palikti likimo valiai: žmonių žiaurumui ribų nėra

Tai istorija apie neatsakingą šeimininkę, gerus žmones ir vos nepaliktus mažylius bado mirčiai. Laimei, viskas baigėsi kur kas geriau, nei galėjo.

Kalytė su savo pirmaisiais šuniukais palikta likimo valiai prie negyvenamos sodybos, nes šeimininkė tiesiog išvažiavo. Tai jau darosi taip įprasta, kad net neverta išsiplėsti. Tiesa, net suradus tuos palikinėtojus, jiems niekas negrėstų, jie ir toliau laimingai gyventų, nes įstatymas šiuo atveju gyvūno negina. Tad ne apie ją, ne apie šeimininkę, o apie didvyrę gudrią kalytę Mūzą.

Išgyventi buvo nelengva, nes tame kaime tik dvi sodybos. Matomai, badas išgynė Mūzą ant plento. Kalytė su savo šuneliais eidavo į stotelę kasdien, lyg į darbą, nes pravažiuojantys žmonės vis kažką numesdavo. Deja, iš pirmosios vados liko vienintelis sūnelis... Visi kiti žuvo po automobilio ratais. Taip pasakojo kaimynystėje gyvenantys žmonės.

Tą lemtingąjį ketvirtadienį važiavo pro šalį geras žmogus Saulius, kuris negalėjo palikti dviejų liūdnų šuniukų stotelėje, susisodino į automobilį ir išsivežė į Pakruojį, į savo namus. Po dviejų dienų pastebėjo, kad kalytės pieno liaukos „dega", sukilo aukšta temperatūra. Buvo pradėtas gydymas antibiotikais ir tik antradienį, praėjus penkioms dienoms, Saulius paskambino mums, į „Šiaulių letenėlę“ ir paprašė pagalbos, nes reikia pačiam išvykti.

Šie palikti mažyliai apvertė visą tą dieną aukštyn kojomis. Kur jie, kokio amžiaus – mintys, šmėžavusios galvoje. Ar sugebėjo išrėplioti iš guolio ir pasiprašyti pagalbos? Nes jei ne, tai tikimybė rasti juos gyvus buvo tokia mažytė...

Popiet sulaukėm taip svarbaus skambučio: „RADOM, visi gyvi". Nukrito akmuo nuo pečių. Paliko tik vieną mažuliuką, kuris buvo pasislėpęs kamaroje tarp daiktų, bet šalia gyvenanti moteris pažadėjo juo pasirūpinti, kol šuniukas grįš pas mamą.

Ir štai – pas mus vėl nauja šeima, vėl nauji rūpesčiai, o mūsų naujo namelio visi kambariai užimti mamytėmis su mažyliais.

Mums atėjo labai sunkus laikotarpis, nes kiekviena tokia šeimynėlė reikalauja ne tik padidinto dėmesio, bet ir geresnio kąsnio bei palučių. Šiuo metu turime keturias maitinančias mamas ir 18 mažylių. Padėkite mums pasirūpinti jais...

Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą, tiesiog išsiuntę SMS žinutę su tekstu:
LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5 .

PayPal sąskaita: letenelesprieglauda@gmail.com

Šiaulių bankas: LT87 7180 0000 0370 0239, SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426, SWIFT/BIC kodas CBVILT2X

Paysera: LT36 3500 0100 0188 3319 – mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

Paskirtis – Mažyliams. Ačiū!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite