Angle down Atgal

Palangos tiltą papuoš gyva grandinė

Jau šį penktadienį Palanga ir Šventoji kviečia visus kurorto gyventojus ir svečius tautiškai paminėti Baltijos kelio 30-metį. Ypač gražus reginys laukia ant Palangos tilto, kurį 18 valandą papuoš už rankų susikibusių žmonių grandinė.

Pasak Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovės Monikos Jarulytės, kurortas neliko abejingas ir prisidėjo prie gražios sukakties minėjimo. Tiltas Lietuvos, Latvijos ir Estijos vėliavomis jau papuoštas, tad visi kviečiami nusifotografuoti ir įsiamžinti istorinę akimirką.

„Kartu su visa Lietuva norime simboliškai pakartoti prieš 30 metų Baltijos šalis apjuosusią gyvą grandinę. Mes šią akciją darome ant Palangos tilto, todėl kviečiame visus prisijungti.

Tokia akcija Palangoje vyks pirmą kartą. Renginyje dalyvaus mažiausiai 200 žmonių, bet neabejojame, kad susirinks kur kas daugiau ir apjuosime visą tiltą. Gyvos grandinės bus organizuojamos visoje Lietuvoje“, - sakė M. Jarulytė.

Po renginio visi dalyviai bus kviečiami keliauti į Šventąją prie skulptūros kompozicijos „Žvejo dukros“. M. Jarulytės teigimu, ši skulptūra pasirinkta neatsitiktinai, mat ji reprezentuoja tris Baltijos šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją.

Susirinkusieji išvys Vilniaus miesto „Teatras P“ poetinį reiškinį „Vakaras O“ - poezijos, gyvos muzikos, improvizacijos ir komizmo derinį, laužantį stereotipinį poetinių vakarų įvaizdį.

„Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite