Angle down Atgal

Palangos poilsiautojai: „Pats geriausias kurortas visoje Lietuvoje"

Viename gražiausių Lietuvos kurortų, Palangoje, veiksmo tikrai niekada netrūksta. Čia nuolat gausu poilsiautojų, mėgstančių sportuoti, skaniai pavalgyti restoranuose ar pasideginti paplūdimyje prie jūros. Net savaitės viduryje nuo pat ryto žmonių pliažuose buvo labai daug. Norint pasiekti jūrą tenka įveikti visą žmonių „labirintą".

Pagrindinėje visų vakarėlių ir pramogų gatvėje – J. Basanavičiaus g. - jau ryte palengva pradeda rinktis poilsiautojai. Restoranų ir kavinių darbuotojai ruošiasi dienai - stato stalus, kėdes, dalina skrajutes, ragindami poilsiautojus užsukti pas juos pusryčių.

Vis dėlto dalis poilsiautojų į maistą nekreipia dėmesio - skuba greičiau užsiimti vietą paplūdimyje.

Dideli srautai

J. Basanavičiaus gatvė sausakimša nuo prekeivių, įvairių pramogų bei atrakcionų, todėl visai nenuostabu, kad prie jų nuolat stoviniuoja šeimos su mažais vaikais.

Šeima, atvykusi iš Radviliškio, pasakojo, kad poilsiauja Kunigiškėse, tačiau vienai dienai nusprendė užsukti ir į Palangą.

„Štai dukra ir žentas su anūku vaikšto, o aš sėdžiu. Atvažiavome čia pailsėti, apsidairyti. Daugiau dėl anūko čia atvažiavom, patiems tai čia nelabai yra kas veikti", - atviravo Svetlana.

Nepaisant tvyrančio karščio, žmonių srautai pagrindinėje kurorto gatvėje yra didžiuliai, dienai įsibėgėjant ir artėjant pietų metui atrasti laisvą vietą kavinėse tampa vis sunkiau.

Viena iš skubančiųjų rasti vietą užkąsti buvo Kristina, atvykusi į Palangą iš Vilniaus. Ji kurorte ieškojo lotynų šokių šokėjų, tačiau su nusivylimu prisipažino, kad čia jų rasti nepavyko. Nepaisant to, poilsiu Palangoje Kristina liko patenkinta.

„Poilsis Palangoje buvo labai įvairiapusiškas. Tiek aktyvus, tiek pasyvus. Dienas leisdavome prie jūros, deginomės, o vakare turėjome šokių treniruotes", - pasakojo šokėja.

Temperatūra - negailestinga

Temperatūra lauke negailestinga, tad ilgai būti saulėje sudėtinga ir pavojinga, todėl vis daugiau žmonių įdienojus rinkosi į pliažą eiti gatvėmis, gaubiamomis medžių metamo šešėlio.

Medžių apsuptoje Meilės alėjoje nepertraukiamai rieda elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedžiai, neskubėdami vaikštinėja žmonės. Prie prekystalių su įvairiais skanėstais driekiasi eilės žmonių, norinčių atsigavinti šaltais ledais, gėrimais ar pasilepinti šviežiomis uogomis bei vaisiais.

Pasak vaisių pardavėjos Kamilės, pirkėjų per dieną ateina tikrai daug. Mergina atviravo, kad pradėjo dirbti visai neseniai, bet pastebėjo, kad Palangos poilsiautojai labai malonūs.

Vis dėlto net tvyrant kone tropiniams karščiams žmonių, mėgstančių aktyvų poilsį tikrai netrūksta. Pavyzdžiui, lankytojų trūkumo nejaučia lauko teniso kortai.

Čia sportavęs Tomas "Vakarų ekspresui" pasakojo, kad atvažiavo į Palangą iš Vilniaus. Jo nuomone, Palanga yra pats geriausias kurortas visoje Lietuvoje, todėl čia planuoja atostogauti visą mėnesį.
„Kurortas yra pakankamai didelis, gražus. Geras oras, visko, ko reikia, yra, infrastruktūros yra. Palangoje pasirinkau aktyvesnį poilsį. Bus daug, labai daug teniso. Taip pat mes čia bėgiojam, leidžiam laiką paplūdimyje, vakarais nueiname į restoraną", - apie atostogas pasakojo vilnietis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite