Angle down Atgal

Palangoje – amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis

Palangoje bei Šventojoje savaitgalį itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – kurorte vyks jau 12-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2019“.

Jau tapo tradicija, kaip pažymima Palangos savivaldybės pranešime, amerikietiškos technikos gerbėjams kasmet susirinkti Palangoje. Žiemos stadione susirinkę sąskrydžio dalyviai ne tik bendraus, varžysis tarpusavyje, bet ir dovanos gražų reginį žiūrovams. O pasigrožėti išties yra kuo – kasmet į Palangą suvažiuoja gražiausi ir įdomiausi amerikietiški automobiliai bei motociklai.

Šiemet amerikietiška technika savo išskirtinumu ir galingų variklių gausmu džiugins ne tik Palangos, bet ir Šventosios gyventojus bei svečius. Amerikietiškos technikos paroda šventojiškių dėmesio laukė jau penktadienio vakarą.

Daugiausiai žiūrovų „American Spirit“ neabejotinai sulauks pagrindinę renginio dieną – šeštadienį. Amerikietiška technika vidurdienį bus išrikiuota Žiemos stadione Palangoje. Čia vyks įvairios atrakcijos, bus renkami geriausi automobiliai ir motociklai.

Išskirtinio dėmesio vertos technikos sąskrydyje nestigs – žiūrovai galės pasigrožėti 1924 m. gamybos „Ford Model T“, 1933 m. laidos „Plymouth Speciale“, išskirtinio dizaino 1951 m. gamybos „Studebaker Champion“, sudominti turėtų ir „Lowrider“ automobiliai, skirti šliaužti bei šokinėti: 1984 m. gamybos „Shevrolet Minte Carlo“ bei nuolatinis sąskrydžio „American Spirit“ dalyvis iš Baltarusijos – 1975 m. laidos „Shevrolet Minte Carlo“. Tarp motociklų taip pat bus išskirtinių – be kitų, pasigėrėti bus galima 2014 m. laidos „Victory Cross Country Z-ness“ bei 2017 m. gamybos „Indian Chieftain“.

Žiūrovų labiausiai laukiama renginio dalis - didysis dalyvių paradas Palangos gatvėmis. Amerikietiška technika į Palangos gatves išriedės šeštadienio pavakarę - 16.30 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite