Angle down Atgal

Palanga kviečia sveikatintis

Atėjus rudeniui Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras gyventojus kviečia į naujus sveikatinimui skirtus užsiėmimus. Kasmet susidomėjimas organizuojamais nemokamais renginiais vis didėja, tad norintys gerai ir sveikai praleisti laiką raginami paskubėti.

Jau kitą savaitę Palanga minės Europos judumo savaitę. Kokie renginiai laukia gyventojų ir miesto svečių bus pranešta artimiausiu metu.

Nuo rugsėjo 11 d., kiekvieną trečiadienį, Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ gyventojai kviečiami į „Zumbos“ treniruotes su Neringa Steponavičiene. O štai kiekvieną rugsėjo ketvirtadienį vyks ir TRX treniruotės.

Rugsėjo 20 d. 18 val. Palangos Birutės parke prie Rotondos Linas Švirinas ves meditaciją.

Rugsėjo 24 d. miestas minės keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną. Miesto centre bus dalijami atšvaitai. Ir tai - tik dalis Palangos gyventojų ir miesto svečių laukiančių užsiėmimų.

Pasak Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Agnės Leonavičiūtės, kurorte veiklų pakanka, o žmonių susidomėjimas nemokamais renginiais didėja kasmet.

„Anksčiau reikėdavo kabinti skelbimus mieste, o dabar būna taip, kad vos internete paskelbus tvarkaraštį žmonės masiškai registruojasi. Pastebime ir vietų trūkumą, bet kiek galime, tiek žmonių ir priimame. Sieksime įvertinti, kurios veiklos sulaukia daugiausiai dėmesio. Tada jas ateityje galbūt galėsime išplėsti, suteikti galimybę jose apsilankyti didesniam skaičiui žmonių.

Praėjusiais metais vyko žinomos psichologės Aušros Kurienės paskaita. Sulaukėme tokio susidomėjimo, kad visų priimti negalėjome. Prieš savaitę vyko dar viena paskaita, kad į ją galėtų atvykti tie, kurie nepateko praėjusiais metais“, - sakė A. Leonavičiūtė.

Daugiau informacijos apie Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamus renginius rasite portale www.palangosvsb.lt.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite