Angle down Atgal

Palaikomajame skyriuje sužeista pacientė

Ar gali žmogus taip susižeisti? Tokiu klausimu širvintiškis kreipiasi viename socialiniame tinkle ir prideda savo garbingo amžiaus mamos nuotrauką. Komentatoriai netrukus pasiskirsto į dvi stovyklas. Vieni tiki, kad gali susižeisti nukritęs, kiti gi tvirtina, kad tai yra sumušimas. Abejoja ir pats posto autorius, nes mama sakosi nugriuvusi.

Telefonu nukentėjusiosios sūnus pasakoja, kad pirmadienį mama paguldyta Širvintų ligoninės Palaikomajame skyriuje. O štai ketvirtą dieną stacionare ji jau randama sužalota. Vyras paskakoja, kad namuose mama nėra niekada taip susižeidusi, todėl jo abejonės dar stiprėja. Jis piktinasi nepriežiūra. Sakosi aiškintis ėjęs pas vyriausią gydytoją, tačiau neradęs ir ruošiasi eiti dar kartą. Vyras prasitaria sulaukęs skambučio ir iš savivaldybės.

VšĮ Širvintų ligoninės laikinai direktorės pareigas einanti Elona Pečiukaitienė rašo: “labai gaila, kad artimieji nebendravę nei su personalu, nei su močiutės palatos kaimyne, manau, nepaklausę netgi močiutės, nepagrįstai platina tokią informaciją. Močiutei naktį, keliantis eiti į tualetą, apsvaigo galva ir užsigavo skruostą į šalia esančią spintelę. Žiniai: Galvos svaigimui ir mėlynių atsiradimui įtakos turi ir žmogaus medicininės ligos.”

Nukentėjusios močiutės sūnus sakosi ketinąs kreiptis į policiją. Jam neramu, kad vyksta tokie dalykai ir jis nori, kad specialistai atsakytų į jo klausimus.

Nesiimame spręsti, kas teisus, o kas ne. Tačiau faktas akivaizdus, Palaikomajame skyriuje susižeidė arba buvo sužeista pacientė. Klausimas kitas. Ar galima buvo išvengti tokių sužeidimų ten, kur žmonės negali savimi pasirūpinti?

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite