Angle down Atgal

Pakruojo rajono valdžia susirūpino Rozalimo miško parku

Prabėgo aštuoneri metai nuo tų dienų, kai 2013 m. tuometinės Pakruojo miškų urėdijos Rozalimo girininkijoje  atidarytas pažintinis takas. Puikus, unikalus gamtos kampelis. Takas pritaikytas ne tik intensyviam lankytojų poilsiui,  bet ir susipažinimui  su nuostabiu Rozalimo pušynu, medynų įvairove, mitologine krašto istorija, kitais įdomiais objektais.

Pažintinio tako ilgis – apie 4,5 km.  Projekto autoriai sugalvojo, o medžio meistrai sukūrė nemažai skulptūrų, suolelių, medinių takų, pavėsinių, informacinių stendų. Viskas pagaminta iš medžio, tad natūralu, kad sniegas ir lietus, lapai ir miško aplinka negailestingai veikia ir gadina infrastruktūros elementus.

Praėjusį trečiadienį organizuoto pasitarimo, kuriame dalyvavo rajono meras Saulius Margis, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, Rozalimo seniūnas Vytautas Kanišauskas,  Valstybinės miškų urėdijos Joniškio regioninio padalinio vadovas Raimondas Bernotas, Rozalimo girininkas Dainius Janeliūnas, eigulys Mečislovas Pocius metu ir buvo tariamasi bei ieškoma geriausių sprendimų, kaip, suvienijus seniūnijos, miškininkų (kurie ir yra tikrieji parko šeimininkai), rajono savivaldybės pastangas ir resursus būtų galima geriau prižiūrėti Rozalimo miško parką, tinkamai pasirūpinti mediniais statiniais, išspręsti parko šiukšlinimo, tualetų priežiūros klausimus. Norisi, kad Rozalimo miško parkas artėjančią vasarą pasitiktų atsinaujinęs ir saugus lankytojams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite