Angle down Atgal

Pakruojo rajono meras S. Margis susirgo koronavirusu

Vėlų trečiadienio vakarą Pakruojo rajono meras Saulius Margis socialiniuose tinkluose pasidalino žinia, kad susirgo koronavirusu. Meras patikino, kad kol kas jaučiasi gerai, jam pasireiškė lengvi, peršalimui būdingi simptomai.

„Vakar vakare pajutęs kai kuriuos koronavirusui būdingus simptomus (galvos skausmą, kosulį), šiandien pasidariau testą ir ką tik gavau teigiamą atsakymą. Ir šiandien simptomai toliau panašūs į peršalimo – skauda gerklę, svaigsta galva. Kadangi esu pasiskiepijęs, simptomai pakankamai lengvi, tad tikiuosi, kad koronavirusą prasirgsiu nesunkiai, o darbus izoliacijos laikotarpiu dirbsiu iš namų nuotoliniu būdu“, – teigiama mero įraše.

Situacija Pakruojo rajone prastėja

Pasidalinęs žinia apie netikėtai užklupusį virusą, meras apžvelgė ir COVID-19 situaciją Pakruojo rajone. S. Margio teigimu, susirgimų daugėja, nerimą kelia viruso plitimas ugdymo įstaigose, privačiose įmonėse.

„COVID-19 situacija rajone pastarosiomis dienomis prastėja. Šiandienos duomenimis, serga 148 gyventojai. Virusas toliau plinta ugdymo įstaigose, serga daug vyresnio amžiaus asmenų, susirgimai fiksuojami ir kitose įstaigose, privačiose įmonėse. Virusas plinta ir lengvais simptomais, į kuriuos galbūt rudenį ir neatkreipiame didelio dėmesio, prilyginame peršalimui, tačiau net ir menki simptomai gali reikšti COVID-19 . O nesisaugodami virusą ir toliau platiname, tad dėvėkime apsaugines veido kaukes, įvertinkime savo sveikatos būklę susitikdami, bendraudami, išvykdami ir dalyvaudami visuomeniniame gyvenime“, – skelbia S. Margis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite