Angle down Atgal

Pakruojo rajone nustatytas dar vienas COVID-19 atvejis

Pakruojo rajono meras S. Margis savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo naujausia informacija apie COVID-19 situaciją rajone. 

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai pranešė apie du asmenis, kurie pastarosiomis dienomis pasveiko nuo koronaviruso. Vieno asmens susirgimas buvo susijęs su COVID-19 židiniu Radviliškio ligoninėje, o kito asmens – su židiniu Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Deja, bet vienoje iš Žeimelio seniūnijos gyvenviečių nustatytas naujas koronaviruso atvejis. Šis asmuo turėjo kontaktą su jau sergančiu COVID-19. Asmuo šiuo metu saviizoliuojasi, atliekamas epidemiologinis tyrimas.

LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės vadovo sprendimu, mūsų savivaldybė nuo vakar (spalio 26 d.) iki lapkričio 1 d. yra priskirta geltonajai zonai. Nors palyginus su aplinkinėmis savivaldybėmis, susirgimų daug neturime, pagal patvirtintą skaičiavimo metodiką ir atsižvelgiant į nedidelį rajono gyventojų skaičių, sergamumo rodiklio pakanka, kad būtume įtraukti į geltonąją zoną.
Jei naujų koronaviruso atvejų rajono gyventojams užfiksuota nebebus, o ir sergantys sėkmingai sveiks, galėsime grįžti į žaliąją zoną, kur fiksuojama mažiausia grėsmė užsikrėsti virusu.
Vis dėlto, šalyje fiksuojami rekordiniai susirgimų skaičiai, neramina ir padėtis kaimyninėse savivaldybėse. Turime suprasti, kad tik patys galime saugotis ir saugoti aplinkinius.

Šiuo metu rajone COVID-19 serga 9 asmenys.
Per visą laiką rajone nustatyta 16 koronaviruso atvejų, 7 asmenys yra pasveikę.“ – teigiama mero įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite