Angle down Atgal

Pakruojo prekybininkų prašoma ruoštis laikinai išsikelti į kitą vietą

Pakruojo rajono savivaldybės administracija paskelbė viešąjį pirkimą dėl Pakruojo miesto turgavietės sutvarkymo ir pritaikymo verslo poreikiams darbų. Jau nuo šių metų birželio 1 d. planuojama pradėti darbus, todėl prekybininkų prašoma ruoštis perkelti savo veiklą į kitą vietą. Kol turgavietėje vyks darbai, prekyba užsiimti bus galima Vilniaus gatvėje esančioje aikštėje, prie parduotuvės „Lytagra“ ir „Pakruojo siauruko“.

Pasikalbėti apie būsimus darbus susitikę Pakruojo rajono savivaldybės vadovai – meras Saulius Margis, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius ir Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas teigė, kad turgavietės tvarkymo darbai ilgiausiai gali trukti 14 mėnesių, tačiau laimėjusi įmonė gali pasiūlyti ir trumpesnį darbų atlikimo laiką. Prekybininkų prašoma visam laikui iškelti savo prekybinius kioskus – į prekybos vietą prie „siauruko“ jų vežti negalima.

„Po tvarkymo darbų, prekybininkų lauks modernūs prekybos paviljonai, atitinkantys visus poreikius, derantys prie bendro miesto centro vaizdo. Tikimės, kad prekybininkai įvertins būsimą rezultatą, o persikėlimas į kitą prekybos vietą nesukels didelių problemų“, – mano meras S. Margis.

Pagrindiniai projekto darbai: automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas asfalto danga, privažiavimo kelio, pėsčiųjų tako, turgaus aikštės įrengimas trinkelių danga, vandentiekio, lietaus nuotakyno, buitinio nuotakyno tinklų įrengimas, elektros tinklų įrengimas, prekybos paviljonų įrengimas, gyvenamojo namo ir šulinio griovimo darbai, kadastrinių matavimų bylos parengimas.

Numatyti pagrindiniai projekto darbai: bus išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, privažiavimo kelias, pėsčiųjų takas, turgaus aikštė iškloti trinkelėmis, įrengti vandentiekio, lietaus, buitinio nuotakyno tinklai, sutvarkyti elektros tinklai. Projekte numatyta įrengti prekybos paviljonus, nugriauti gyvenamąjį namą ir šulinį ir parengti kadastrinių matavimų bylą.

Tikimasi, kad iki birželio pirmosios baigsis karantino laikotarpis, ir būsimus darbus turgavietėje savivaldybės vadovai dar kartą galės aptarti su prekybininkais. Šiuo metu nuotoliniu būdu apie visą darbų eigą informaciją suteikia seniūnas S. Miknevičius.

Mero padėjėja Simona Lipskytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite