Angle down Atgal

Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centro struktūros ir veiklos gerinimas

Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, savivaldybės gydytoja Vilma Žuvininkienė ir Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorius Agnius Karmonas kartu su įstaigos specialistėmis susitiko su Grikpėdžių ir Draudelių medicinos punktų darbuotojais ir gyvenviečių bendruomenių atstovais.

Susitikimas taip pat vyko ir Žvirblonių bendruomenės namuose, kur susirinko ne tik didelis būrys bendruomenės atstovų, bet prie diskusijos prisijungė ir rajono tarybos nariai – Virginija Kazlauskienė, Audrius Kazlauskas, Ramūnas Ražauskas bei Rozalimo seniūnijos seniūnas Vytautas Kanišauskas.

Susitikimų metu diskutuota apie PSPC struktūros optimizavimą, veiklos gerinimą bei kaimiškoje vietovėje iškylančias problemas, susijusias su medicinos paslaugų prieinamumu. Gyventojai išsakė savo nuomonę apie būtinybę šalia turėti pirmąją medicinos pagalbą ir medicinos punktų reikalingumą.

Gyventojų nuomonė ir argumentai yra aiškūs, kaip aišku ir tai, kad medicinos punktai yra labai svarbūs kaimiškose vietovėse“,- po susitikimų kalbėjo mero pavaduotojas V. Kacilevičius.

Rajono taryba sprendimus dėl PSPC struktūros priims tik įsiklausiusi į kaimo bendruomenių narių lūkesčius.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite