Angle down Atgal

Pakruojo moksleiviams pristatytos verslo rėmimo programos

Sausio 14 d. įvyko projekto „Pradėk verslą šiandien!" susitikimas su moksleiviais, kuriame dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Gintaras Šurna ir Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vyriausioji specialiste Orinta Ramanauskiene.

Projekto dalyviams buvo papasakota apie Pakruojo rajono savivaldybės pažangaus verslo ir žemės ūkio kūrimo, švarios ir saugios aplinkos išsaugojimo programą ir lėšų skyrimą smulkiajam ir vidutiniam verslui remti.

Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacija pagal Pakruojo miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą vietos plėtros strategiją vykdo projektą „Pradėk verslą šiandien!". Juo siekiama skatinti verslumą Pakruojo mieste ir įgyvendinti bendruomenės verslumui didinti skirtas neformalias iniciatyvas. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu vykdoma neformaliojo mokymo programa, kurią sudaro mokymai per lyderystės istorijas, E-komercijos mokymai, socialinių tinklų ir mobilių tinklų marketingas.

Projekte dalyvaujantys Pakruojo miesto gyventojai, moksleiviai ir gimnazistai praktiškai mokysis bandomosios versijos interneto svetainėje, interneto svetainės ir el. parduotuvės funkcijų valdymo, dalyvauja konsultacijose su specialistais ir susitikimuose su įvairių verslo sričių atstovais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite