Angle down Atgal

Pakruojo kultūros centre – unikalios parodos atidarymas

Sausio 17 d. Pakruojo kultūros centro dailės studija (vadovė Laimutė Veličkienė) kartu su nuolatiniais kūrybos partneriais – studijomis iš Šiaulių (vadovė Zita Vilutytė) bei Rundalės (vadovė Laura Matilda Ikertė) – pakvietė į unikalios parodos atidarymą.

Daugiau kaip mėnesį minėtų dailės studijų lankytojai kūrė pačius įvairiausius galvos apdangalus, jais pasidabinę fotografavosi, o sausio 17 d. Pakruojyje pristatė savo darbo rezultatus – atidaryta ne tik meninių fotografijų, bet ir pačių galvos puošmenų paroda.

Parodos idėjos autorė – Šiaulių suaugusiųjų dailės studijos „S“ vadovė Zita Vilutytė renginio dalyviams papasakojo apie įvairiausių galvos apdangalų kilmę, paskirtį, dėvėjimo ypatumus.

Vėliau laukė įdomiausia dalis – susirinkusieji galėjo prisiliesti prie studijų lankytojų kūrybos: matuotis, puoštis, fotografuotis. Kiekvienos studijos kūryba – skirtinga ir savaip žavinga. Latviai sukūrė visą puošnių karūnų kolekciją, šiauliečių kūriniai pasižymėjo elegancija, pakruojiškių – avangardiškumu ir originalumu.

Studijų vadovėms padėkojo ir kūrybinės sėkmės palinkėjo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintaras Šurna kartu su Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budriene, l. e. p. Pakruojo kultūros centro direktorius Žygimantas Macevičius, nešini gėlėmis atėjo studijų lankytojų artimieji.

Paroda Pakruojo kultūros centre veiks iki vasario 6 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite