Angle down Atgal

Pajusk kūrybos džiaugsmą miesto šventėje

Zarasiečius ir svečius, besilankančius Zarasų miesto šventėje ir norinčius įdomiai ir kūrybingai praleisti laiką, kviečiame į Zarasų viešosios bibliotekos kūrybines dirbtuves / laboratorijas Sėlių aikštėje. Rugpjūčio 17 d. nuo 15.00 iki 18.00 val. menininkai profesionalai lankytojams atskleis įvairias knygos kūrimo paslaptis.

Kaligrafas ir iliustruotojas Linas Spurga Jaunesnysis padės suprasti kaip raidės gali tapti kodu ar būdu padedančiu suprasti pasaulį.

Su grafike, iliustratore Lauksmine Steponavičiūte galėsite kurti judančius paveikslėlius XIX a. moire technika.

Vieni – lietuvių tautosakininko Leonardo Saukos sudarytą knygelę vaikams „Šepetys Repetys“ prisimins, kitiems su ja susipažinti padės zarasietė dailininkė Rasa Vasilevičiūtė. Atspaudus cinkografijos klišėmis spausite pagal žymaus dailininko Algirdo Steponavičiaus šiai knygai sukurtas iliustracijas.

Jeigu nežinojote, kad galima piešti ant vandens ar to būdo dar neišbandėte, galėsite tą padaryti. Su tapyba ant vandens vadinama ebru technika, jos atsiradimo istorija supažindins edukatorė Rita Klevinskienė.

„Knygų šalies“ įkūrėja, Nacionalinės premijos laureatė Sigutė Chlebinskaitė kvies susipažinti su kaleidoskopinių knygelių kūrimu, susikurti savo knygą.

Apsilankykite, sužinokite, išbandykite ir pajuskite kūrybos džiaugsmą.

Projektą „Kūrybiniai tridieniai Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose“ remia Lietuvos kultūros taryba

Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė, projekto vadovė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite