Nadios Romanovos nuotr.
Angle down Atgal

Pajūryje - gintarų medžioklė

Sekmadienį Melnragėje tarsi bitelės dūzgė gintarų medžiotojai. „Ir man davė vieną didelį gintarą palaikyti, bet pati radau tik keletą mažyčių„, - pasakojo įspūdingą reginį pajūryje savaitgalį užfiksavusi klaipėdietė fotografė Nadia Romanova.

Fotografė pasakojo sekmadienį prie jūros atvykusi tik pasivaikščioti.

„Melnragėje prie molo pamačiau didžiulę minią žmonių. Pasidarė smalsu, ką jie ten veikia. Tiesiog ūžė visi kaip bitutės“, - pasakojo N. Romanova.

Supratusi, kad šitaip uoliai pluša gintarų rinkėjai, fotografė pabandė ir pati paieškoti saulės ašarėlių.

„Neturiu įgūdžių, tad tiesiog pasiknaisiojau kelias minutes bangų suneštose žolėse, ir tiek. Kaipmat radau keletą mažyčių gintarėlių„, - radiniu pasidžiaugė N. Romanova.

Matyt, tokia minia sekmadienį prie jūros rinkti gintarų suplūdo ne veltui. Fotografė pasakojo, kad kitų laimikis buvęs kur kas įspūdingesnis. Viena moteris mielai davė jai rankose palaikyti ir nufotografuoti įspūdingo dydžio tą dieną rastą gintarą.

„Nemažai žmonių turėjo reikiamus įrankius - specialius sietelius, tad, manau, kad daug buvo susirinkę ne tik smalsuolių, bet ir tikrųjų gintaro rinkėjų„, - svarstė fotografė.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite