Angle down Atgal

Pagerbti šimtukininkai ir jų mokytojai

Visos rajono gimnazijos atšventė brandos atestatų įteikimo šventes. Jau padarytos fotosesijos su tėvais, draugais bei mokytojais, nusivilkti puošnūs rūbai. Garbingiausioje vietoje – brandos atestatas.

Apdovanojimus įteikė meras V. Tomkus ir administracijos direktorius M. Nasevičius.
Apdovanojimus įteikė meras V. Tomkus ir administracijos direktorius M. Nasevičius.

Šiemet jais ypač gali didžiuotis tie, kuriems egzaminų sesijos metu pavyko gauti 100 balų už savo žinias. Geriausiai šiemet pasirodė Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientai – jų kraitėje net 7 šimtukai.

Dviem mažiau – penkis šimtukus turi Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos auklėtiniai, po 3 šimtukininkus yra Žiežmarių ir Kruonio gimnazistų tarpe. Visus šiuos šaunuolius nutarė pagerbti ir apdovanoti savivaldybės meras V. Tomkus.

Kiekvienas gimnazistas ne tik prisistatė, papasakojo kaip jam sekėsi laikyti egzaminus, bet ir pasidalino ateities planais. Kadangi gausiausias būrys šimto balų pelniusių abiturientų tarpe buvo tie, kurie gavo aukščiausią įverinimą už Informacinių technologijų egzamino žinias, tai ir atsakymuose vyravo Vilniaus universitetas arba Kauno technologijų universitetas.

Šiuose didžiausiuose Lietuvos universitetuose ruošiasi studijuoti dauguma mūsų savivaldybės gimnazistų. Už gerą žinių perdavimą, paruošimą egzaminams meras ir administracijos direktorius M. Nasevičius dėkojo gimnazijų pedagogams. Štai S. Kriugždienė iš A. Brazausko gimnazijos per šventę džiaugėsi net 5 savo auklėtiniais. Visi jie gavo iš jos dėstomo dalyko 100 balų įvertinimą. „Tai puiki karta. Juos reikia pastūmėti, motyvuoti ir jie puikiai įsisavina dalyką, pritaiko žinias ir kitur“, - pasakojo Informacinių technologijų mokytoja.

Už kruopštumą, atsakomybę savo mokiniams dėkojo anglų kalbos mokytoja D. Kuznecovienė. Merginos, puikiai išlaikiusios anglų kalbos egzaminą kalbėdamos pabrėžė, kad daug bendrauja, skaito anglų kalba, žiūri filmus ir kita. Susidarė įspūdis, kad abiturientams anglų kalbos egzaminas nebuvo nei labai sunkus, nei baisus. Vienintelį lietuvių kalbos egzamino 100 – uką pelniusi I. Zinkevičiūtė sako, kad netikėjusi, jog gaus aukščiausią balą. Rusų kalbos egzaminą šimtuku išlaikęs Aleksandras Poklonskij sakė, kad jis su tėveliais bendrauja namie rusiškai, tad ši kalba jo yra puikiai įvaldyta.

Vaikinas žada studijuoti Dailės akademijoje, nes turi polinkį menams. Matematikos egzamine šimtuku įvertintas J. Vosylius sakė norintis studijuoti ekonomiką. Visi šimtukininkai žada studijuoti Lietuvoje. Meras ir švietimo skyriaus vyr. specialistė E. Navickienė linkėjo rinktis geriausią kelią, dirbti ten, kur miela, nebijoti iššūkių ir ateitį kurti Lietuvoje.

„Atradę save, būsite naudingi ne tik sau, bet ir kitiems, savo šaliai“, - sakė E. Navickienė. Renginio pabaigoje meras V. Tomkus abiturientams įteikė padėkas ir simbolines dovanėles, visi fotografavosi atminčiai. Susirinkusieji buvo pavaišinti tortu, arbata, kava. Tikmės, kad apie šiuos jaunus žmones dar išgirsime, laimingo jiems skrydžio į kitas aukštumas.

Virginija Šimkūnienė

Autorės nuotr.

A. Brazausko gimnazijos pedagogės S. Kriugždienė ir D.Kuznecovienė (dešinėje).
A. Brazausko gimnazijos pedagogės S. Kriugždienė ir D.Kuznecovienė (dešinėje).
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite