Angle down Atgal

Pagerbti rajono šimtukininkai ir jų mokytojos

Į Pakruojo dvaro Baltąją salę trečiadienio popietę pakviesti aukščiausius balus už valstybinius brandos egzaminus pelnę rajono abiturientai, jų tėvai ir mokytojos. Tradicija tampančioje šimtukininkų šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų, gėlių žiedų ir muzikinių siurprizų. Šiemet kiekvienam abiturientui skirtas skatinamasis prizas – 100 eurų parama, o mokytojoms įteikti 50 eurų vertės dovanų čekiai.

Susirinkusius sveikinęs meras Saulius Margis nuoširdžiai dėkojo gabiems abiturientams, kurie yra tikras rajono pasididžiavimas. „13 šimtukų – tokius puikius rezultatus matome ir galime jais kartu pasidžiaugti, tačiau tik jūs patys žinote, kiek daug pastangų jums kainavo šie įvertinimai, kurių nesugadino nei  karantino nuotolinio mokymo iššūkiai. Dėkoju visiems tėveliams, kurie šiandien taip pat gali pelnytai didžiuotis savo vaikais – šviesia mūsų rajono ateitimi. Labai džiaugiuosi ir mūsų puikiomis mokytojomis, kurių pagalba ir profesionalumas padėjo pasiekti aukštų rezultatų“,- kalbėjo meras.

Pasidžiaugti gabiais moksleiviais taip pat susirinko mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, mero padėjėja Simona Lipskytė, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, jos pavaduotojas Gintaras Šurna, Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, to paties skyriaus vyr. specialistė Gražina Plungienė, Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius, Linkuvos seniūnė Gitana Pašiškevičienė, Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė.

Pasveikinti šie geriausi moksleiviai: Pakruojo „Atžalyno“ abiturientės Kamilė Augėnaitė ir Viktorija Galvosaitė (100 balų už lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą), tos pačios gimnazijos abiturientai – Henrieta Bubulytė, Dinas Majauskas, Titas Majauskas, Justas Simanavičius, Karolis Sudaris, Deimantė Ganytė (100 balų už anglų kalbos egzaminą), taip pat „atžalynietis“ Ernestas Filipavičius (100 balų už informacinių technologijų egzaminą). Nuoširdžios padėkos taip pat skirtos net po du šimtukus pelniusioms abiturientėms – Marijai Kacilevičiūtei (100 balų įvertintos lietuvių kalbos ir literatūros bei anglų kalbos žinios) ir Gretai Ramonaitei (100 balų įvertintos biologijos ir anglų kalbos egzaminų žinios).

Į simbolinę sceną pakviestos ir abiturientų mokytojos, dėl kurių kantarus ir atsakingo darbo galima pelnytai didžiuotis aukštu rajono švietimo lygiu ir jo rezultatais. Padėkota lietuvių kalbos mokytojoms Gražinai Spudienei, Romualdai Juknevičienei ir Rasytei Ašmenavičienei, anglų kalbos mokytojoms – Vitalijai Balzarienei, Rasai Stravinskienei, Vilijai Pačekajienei ir Virginijai Aniūnaitei, biologijos mokytojai Daivai Makauskienei ir informacinių technologijų mokytojai Irmai Balčiūnienei.

Jaukią šventę praskaidrino Sigito Kivilio ir Arinos Janeliūnienės dainos.

Dovanas mokytojams skyrė AB „Dolomitas“, šventės vietą ir galimybę visiems pasidžiaugti žydinčiu Pakruojo dvaru dovanojo Pakruojo dvaro valdytojas Giedrius Klimkevičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite