Angle down Atgal

Pagerbti rajono šimtukininkai

Rugpjūčio 27 d. Tytuvėnų piligrimų centre surengta Kelmės rajono moksleivių, per valstybinius brandos egzaminus gavusių 100 balų įvertinimą, pagerbimo ceremonija.

Už šimtu balų įvertintą 2020 metų anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 100 Eur premijos ir atminimo prizai įteikti Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniams Justinui Bernotui, Vestai Semionovaitei ir Jūniui Vaitkui bei Tytuvėnų gimnazijos mokinėms Akvilei Alijošiūtei, Danielei Buivydaitei ir Gabijai Volbekaitei.

Mero padėkos raštais už išugdytas nuostatas siekti mokslo žinių, nuoširdų darbą mokant anglų kalbos ir puikų mokinių parengimą brandos egzaminams apdovanota Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Genutė Karpinienė ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Ineta Leščiauskienė.

Mokinius, jų tėvelius ir artimuosius, mokytojas nuoširdžiai pasveikino Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas, Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Irena Janušienė. Mokiniams linkėta sėkmės renkantis tolesnį gyvenimo kelią, studijuojant ir išreikšta viltis, kad jei gyvenimo kelias ir nuves į kitas šalis, jie galiausiai vis tiek grįš gyventi ir dirbti į Lietuvą.

 Kelmės rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite