Angle down Atgal

Pagerbti konkurso „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2019“ laureatai ir dalyviai

Spalio 10 dieną Trakų rajono savivaldybėje buvo pagerbti konkurso „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2019“ laureatai ir dalyviai.

Primename, kad Trakų rajono savivaldybė, skatindama gyventojų, bendruomenių, įmonių, įstaigų ir organizacijų tvarkingos bei išpuoselėtos aplinkos kūrimą, saviraišką, eksperimentavimą, originalumą, taip pat siekdama motyvuoti rajono gyventojus aktyviai puoselėti šalia pastatų esančias erdves, estetiškai vertingos aplinkos kūrimo tradicijas, nuo 2019 m. birželio 10 d. iki 2019 m. rugsėjo 10 d. paskelbė konkursą „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2019″.

Norintys dalyvauti konkurse siuntė anketas-paraiškas bei konkursui skirtas nuotraukas. Norą dalyvauti konkurse pareiškė 11 dalyvių, iš jų 10 – tai privačių teritorijų savininkai, bei Lentvaryje įsikūrusi Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondo „Drauge“ būstinė.

Spalio 3 d. Trakų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija įvertino konkurse dalyvaujančių sodybų išskirtinumą, originalumą, išpuoselėtą grožį bei priėmė sprendimą, jog privačių teritorijų kategorijoje nugalėtojais tapo:

I vieta – Jurgita Sėjūnaitė bei jos sodyba, esanti Skersabalės kaime.

II vieta – Lilija ir Stasys Rizgeliai bei jų sodyba, esanti Paežerėlių kaime.

III vieta – Giedrė Žuromskienė bei jos sodyba, esanti Trakų mieste.

Tie patys asmenys taip pat tapo laureatais kaip daugiausia „patinka“ Facebook profilyje surinkusieji dalyviai.

Įstaigoms ir įmonėms priklausančių teritorijų kategorijoje nugalėtoju pripažintas Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas „Drauge“, esantis Lentvaryje.

Už rūpestingai puoselėjamą aplinką, už galimybę pasigėrėti pavyzdingai tvarkomomis erdvėmis ir pasisemti kūrybinių idėjų Trakų rajono savivaldybė dėkoja konkurso „Gražiausio ir tvarkingiausio Trakų rajono kiemo 2019“ dalyviams: Oksanai Orlauskienei, Oliai Okunevič, Elenai Surgantienei, Juozui Jurgelevičiui, Alinai ir Algiui Rizgeliams, Vitai ir Dariui Perstiniavičiams, Kaziui ir Stasei Veličkoms.

Organizuodami šį konkursą siekiame, kad žmonės pasitemptų, lygiuotųsi į rūpestingai besitvarkantį kaimyną. Vertindami sodybų išskirtinumą žiūrėjome į visumą, kuo ji išsiskiria iš kitų, pirmenybę teikdami savarankiškoms gyventojų pastangoms kurti grožį, o ne vien išpuoselėtai aplinkai, pasitelkus profesionalius apželdinimo specialistus ar kraštovaizdžio architektus.

Komisija, vertindama sodybas, atsižvelgė į šiuos kriterijus: originalumą, sodybos elementų racionalų išdėstymą, augalijos įvairovę, želdinių būklę, vešlumą, dekoratyvumą.

Visiems konkurso dalyviams linkime ir toliau gražinti bendrą rajono įvaizdį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite