Angle down Atgal

Pagerbė žaidynių nugalėtojus

Klaipėdos sportininkų namuose pagerbti ir Klaipėdos savivaldybės įsteigtais prizais apdovanoti klaipėdiečiai, rugsėjo mėnesį tapę Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais.

„Ačiū Jums, kad negailėdami savo laiko ir jėgų puikiai reprezentavote Klaipėdos miesto vardą. Jūs esate tikri šaunuoliai ir savotiški savo miesto ambasadoriai. Rezultatai patys kalba už save - iškovojote pirmąją vietą. Tad esate verti pačių šilčiausių sveikinimų ir gražiausių žodžių„, - prieš įteikdamas Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko pasirašytus padėkos raštus ir Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus atminimo dovanas sakė Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis.

A. Cesiulis sportininkams perdavė Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko šiltus žodžius ir atsiprašymą, kad dėl komandiruotės į Briuselį meras pats negalėjo dalyvauti šioje pagerbimo šventėje.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanoti taip pat atvyko Sporto ir kūno kultūros skyriaus vyr. specialistė Simona Skuodaitė.

„Vakarų eksprese“ jau anksčiau rašėme, kad klaipėdiečiai po ketverių metų pertraukos triumfavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse. Algirdo Vaicekausko suburta klaipėdiečių komanda neturėjo lygių tarp miestų grupės dalyvių ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės - tai didžiausias mūsų šalyje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys, pasižymintis bene plačiausia šalies geografija: varžosi dalyviai iš daugiau nei 50 šalies savivaldybių.

Šįkart Gargžduose vykusiame finaliniame etape rungėsi daugiau nei 1 000 dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių.

Klaipėdos komandai didžiausią taškų indėlį - net 34 - pelnė moterų tinklinio komanda, iškovojusi pirmąją vietą. Čempionėmis tapo Julija Stankevičiūtė, Raminta Leščinskaitė, Akvilija Vilimienė ir Vaida Balsevičiūtė - Vitkuvienė.

Taškų kraitį 28 taškais papildė taip pat pirmąją vietą iškovoję mūsų miesto futbolininkai: Scottas Palmeris, Andrejus Smyslovas, Edgaras Dorogavcevas, Ramūnas Narvilas, Mantas Tėvelis, Karolis Kelpšas, Mykolas Kaveckas, Žymantas Butkus, Rokas Girtautas, Rokas Borusas ir Valerijus Fiodorovas.

Mūsų miesto šaškių atstovai - Elena Baltrimienė, Saulius Gricius, Modestas Klimas - taip pat neturėjo lygių. Ši pergalė Klaipėdai leido papildyti taškų kraitį 22 taškais.

Klaipėdos šachmatininkų (Ksenija Černavina, Giedrius Jankus, Vytas Povilavičius) iškovota ketvirta vieta suteikė 17 taškų.

Mūsų smiginio atstovai - Audra Petkelienė, Darius Petkelis ir Algimantas Baltausis - liko penkti (18 tšk.).

Klaipėdos vyrų tinklinio ekipa (Edvardas Vilimas, Maksimas Frolovas, Olegas Vasilevskis ir Ričardas Antanauskas) iškovojo garbingą penktąją vietą, kuri leido džiaugtis 26 taškais.

Klaipėdos krepšinio senjorų komanda (Raimundas Mikalkėnas, Giedrius Vasilkevičius, Audrius Purickas ir Rimantas Miceika) liko penkiolikta ir taškų kraitį papildė 8 taškais.

„Atsukus laiką atgal, kiekvienos sporto šakos iškovoti taškai buvo auksiniai. Jei mūsų komandoje būtų buvę bent vienos sporto šakos atstovų, iki nugalėtojų taurės būtų pritrūkę kelių taškelių. Visais jais didžiuojuosi“, - akcentavo Klaipėdos delegacijos vadovas A. Vaicekauskas.

Visi paminėti žmonės, aukodami savo šeimos laiką, šeštadienį nuo 11 iki 21.30 val. kovėsi už Tėvynę - Klaipėdą XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse Gargžduose.

Deja, į trečiadienį 14.30 val. Klaipėdos sportininkų namuose vykusią pagerbimo šventę dėl darbų atvyko ne visi prie šios bendros pergalės prisidėję Klaipėdos sportininkai. Jiems padėkas ir dovanas kitu laiku asmeniškai žadėjo įteikti A. Vaicekauskas.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite