Angle down Atgal

Pagėgiuose pagerbtas žuvusiųjų už laisvę atminimas

Aštuntą valandą ryto dešimčiai minučių languose uždegę vienybės ir atminimo žvakutes, devintą valandą pagėgiškiai akimirkai sustojo ir savo pagarbą atidavė už laisvą Lietuvą kovojusiems ir savo gyvybes paaukojusiems Tautos didvyriams – tylos minute, rankose laikydami Lietuvos trispalves, pagerbė žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą. Didvyriams atminti taip pat gaudė Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios varpai, skambėjo dainos apie tėvynę, jos laisvę. Parke „pražydo“ neužmirštuolės, tarp jų pleveno trispalvės.

Renginyje dalyvavęs Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius prisiminė skaudžius 1991-ųjų metų įvykius ir linkėjo, kad netektų jų pakartoti, saugoti savo tautos laisvę, būti vieningais ir susitelkusiais.

Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Kazys Žutautas kalbėjo apie vienybę, bendrystę, linkėjo, kad prisimintume ir suvoktume, kad kraujas pralietas už mūsų visų laisvę, už mūsų šiandieninį laisvės skrydį.

Patriotinė dvasia suvienijo pagėgiškius – renginyje dalyvavo savivaldybės vadovai, seniūnai, mokyklų mokiniai, mokytojai, savivaldybės įstaigų darbuotojai, organizacijų atstovai, senjorai, Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas. Žuvusiųjų atminimą pagerbė jaunieji šauliai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite