Angle down Atgal

Pagėgiuose įvyko baigiamasis pokyčio projekto ,,Lyderių laikas 3“ renginys

Sausio 24 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko baigiamasis projekto ,,Lyderių laikas 3“ renginys „ESU – man labai svarbu!“. Vienas iš tikslų – pasidalyti tuo, kas padaryta.

Susirinkusius nuotaikingai pasveikino Pagėgių pradinės mokyklos mergaičių ansamblis, atlikdamas dainą ,,Pianinas“, o Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos moksleivės Ugnė Garmutė ir Elzė Gružaitė padovanojo klausytojams dainą ,,Gandras“ (vadovė Irena Ubartienė). Renginio dalyvius taip pat sveikino Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė. Ji džiaugėsi energinga, darbinga, atkaklia, neskaičiuojančia laiko, stipria kūrybine komanda, jos nuveiktais darbais. „Išliko stipriausi“, – kalbėjo V. Sirvidienė.

Savivaldybės kūrybinė komanda pristatė dviejų metų nueitą kelią, kelią į sėkmę, kuriame buvo ir sunkumų, ir nusivylimų, ir džiugių akimirkų. Komandos narė Rima Auštrienė drąsiai tarė: „Mokėmės, mokomės ir mokysimės...“. Kitos kūrybinės komandos narės pasidalino patirtimi, įgyta neformaliosiose studijose bei stažuotėse Lietuvoje (Jonavoje, Prienuose) ir užsienyje (Estijoje, Suomijoje, Čekijoje, Lenkijoje). Kūrybinės komandos vadovė Vitalija Ivanauskienė pristatė savivaldybės švietimo sistemos tvarių veiklų modelį „ESU“.

Projekto „Lyderių laikas 3“ metu sukurtas modelis ESU (Emocinis Socialinis Ugdymas) – tai ne tik modelio pavadinimas. Sąvoka ESU kūrybinės komandos narės išreiškė ir savo asmeninę ūgtį, susikūrė geresnį emocinį ryšį, seni darbai užgimė naujai. Daug nuveikta dėl ESU: išmokta bendradarbiauti, skaityta ir domėtasi rekomenduojama lektorių literatūra. Pasidžiaugta, kad per dvejus metus kūrybinė komanda išlaisvėjo, ėmė tikėti, kad galima nuveikti daug, kai visi to nori.

Projekto ,,Lyderių laikas 3“ tyrėjų komandos vadovė dr. Jūratė Valuckienė šį projektą apibūdino kaip suprastą ir nesuprastą istoriją. Komanda labai džiaugėsi, didžiavosi, jog pavyko išlukštenti nesuprastą istoriją ir iš kosmoso sugrįžti į žemę.

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas skaitė pranešimą ,,Lyderystė – mokyklos bendruomenės mikroklimato garantas“. Remdamasis žymių žmonių mintimis bei savo patirtimi jis pateikė įžvalgas apie lyderystę, jos svarbą, būtinas jai atsirasti sąlygas bei tikram lyderiui būdingus bruožus.

Renginį apibendrino kūrybinės komandos kuratorė Asta Grinevičienė, kuri komandą mato spinduliuojančią šypsenomis, laisvą, drąsią, atkaklią, žingeidžią, turinčią sveiką, subtilų humoro jausmą ir dovanojančią pozityvo jausmą kolegoms. „Pagėgių savivaldybės „Lyderių laiko 3“ kūrybinė komanda – geriausias projekto rezultatų tvarumo garantas“, – tvirtino kuratorė Asta.

Kūrybinė komanda, dėkodama visiems, kurie ją palaikė projekto vykdymo laikotarpiu, padovanojo finalinę dainą – komandos ir mokinių repą. „Pokytis vyko ne tik ugdymo įstaigose, bet ir mumyse“, – kalbėjo komandos vadovė Vitalija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite